Dır-dir Tom Cruise gerçekten bir romantizmin peşinde Downton Manastırı star Michelle Dockery ? Gazetelerden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Cruise ve Dockery, geçen haftaki İngiliz Moda Ödülleri'nde yan yana oturmuş ve burada dostça sohbet ederken fotoğraflarını çekmişlerdi. Bu sonuçlandı Kadınlar Günü kapağında dalga geçerek, 'Tom Cruise & Downton Manastırı Yıldız: Evet! Bu aşk!' Eşlik eden makale, terbiyecinin başlığıyla devam ederek onu biraz geriye çeviriyor: 'Tom ve Michelle’in Flirty Night Out!' Her iki açıklama da doğru değil.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Cruise'un ödül şovunda oyuncunun yanında oturmaktan 'heyecanlandığını' ve onu tanımak için zaman kaybetmediğini söyledi. Sözde kaynak, 'Tom en iyi zamanlarda büyüleyici bir adam, ancak Michelle ile gerçekten çok konuştu' diye ekliyor. Masaya yaklaştığını görür görmez onu yere serdi. Bütün gece kimseye zar zor baktı. '

Feigenorange ist das neue Schwarz

Çıkış daha sonra Dockery'nin kardeşi Jasper Waller-Bridge ile çıktığını kabul eder. Fleabag yıldız Phoebe Waller-Bridge. Ancak iddia edilen bahşişçiye göre, Cruise kaçırılmasından pek endişe duymuyor. Görünüşte uydurma kaynak, 'Daha sonra öğrendi ve hayal kırıklığına uğradı, ancak bu Tom'u durduramaz' diye ekliyor. Yine de onu takip etmeyi planlıyor. En kısa sürede onunla bir kahve buluşması ayarlamaya çalışıyor. '

Gazete, bu sahte anlatıyı sadece Cruise ve Dockery bir ödül şovunda yan yana oturduğu için icat etti. Bu tür etkinliklerde çeşitli ünlülerin bir arada oturması oldukça yaygındır. Kadınlar Günü ikisinin fotoğraflarını birlikte gördü ve bu sahte hikayeyi yaratmaya karar verdi. Cruise, Downton Manastırı erkek arkadaşından oyuncu. Duruma yakın bir kaynak söyler Dedikoducu Polis makalenin tamamı 'saçmadır'.

Kate Hudson Brad Pitt Baby

İngiliz Moda Ödülleri'nden iki gün sonra, Dockery ve Waller-Bridge el ele tutuşarak görüldü yaklaşan filminin gösterimi için bir sonraki partide, Beyler . Birkaç aydır flört eden çiftin, partiden ayrılırken bir taksinin arka koltuğunda öpüşürken de fotoğrafları çekildi. Açık Downton Manastırı star yeni ilişkisinde çok mutlu ve Cruise'un içeri girmeye çalıştığı fikri saçma.

Maalesef, bu temelsiz hikayeye şaşırmadık. Kadınlar Günü bir sürü saçmalık basar. İmkansız görev star. Daha geçen ay Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Cruise, eski karısı Katie Holmes'un Justin Theroux ile çıkması konusunda üzgündü . Bu makaleyle ilgili büyük bir sorun vardı: Holmes ve Theroux çıkmıyor. Cruise, eski karısının hayali romantizminden rahatsız değildi. Artıklar star.

alter jake von staatlicher bauernhof

Eylül ayında, satış noktası hakkında bir hikaye uydurdu Holmes, kızı Suri'yi Cruise'dan kurtarması için Nicole Kidman'a yalvarıyor ve Scientology. Bu rapor aynı zamanda bir kurgu eseriydi. Magazin gazetesinin, oyuncunun özel hayatında neler olup bittiğine dair sıfır ipucu var, bu yüzden bunun yerine bu sahte senaryoları ortaya çıkarıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.