Tom Cruise takip etmedi Kate Hudson buluşmadan önce Katie Holmes , uydurma bir tabloid raporunu listeden kaldırdı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Tam bir kurgu.

David O'Russell George Clooney Kampf

Göre Yeni fikir Cruise, 2005'in başlarında Holmes'la tanışmadan önce 'bir eş bulmaya takıntılıydı', ancak başlangıçta Hudson'a 'gözü vardı'. Sözde bir kaynak çıkışa, 'Kate'in çılgın partileri düzenlediği sırada Tom'un yüksek profilli bir kız arkadaşının peşinde olduğu açık bir sırdı' dedi. 'Belli ki çok ezdiği biriydi.'Tabloid daha sonra referanslar Hudson'ın son röportajı Ellen DeGeneres Gösterisi , Cruise'un birkaç yıl önce ev partilerinden birini çökertmesiyle ilgili komik bir hikaye anlattı. Oyuncu, annesi Goldie Hawn ve üvey babası Kurt Russell şehir dışındayken erkek kardeşi Oliver'ın partiler verdiklerini açıkladı. Hudson, bu kalabalığın birinde, Cruise'un sekiz metrelik bir kapıya tırmandığını ve 'bir parti olduğunu duyduğu' için gizlice girdiğini açıkladı.

Yeni fikir mizahi anekdota kendi dönüşünü yapıyor. Bilinmeyen bahşişçi, 'Büyük jestlerle değerini kanıtlamak için kendi yolundan çıktı' diyor. Sanırım Kate'in duvarına tırmanmanın kendisini ona ve tabii ki arkadaşlarına sevdireceğini düşündü, sanki gerçek hayattaki yakışıklı süper kahraman gibi, ama başka tuhaf şeyler de yapardı. ' Magazin gazetesi, bu diğer 'tuhaf şeylerin' neyi gerektirdiğinden bahsetme zahmetine girmiyor. Muhtemelen Hudson bunların hiçbirinden bahsetmediği içindir. Ellen DeGeneres Gösterisi .

Tabloid'in raporu, kronolojik olarak bir anlam ifade etmiyor. Cruise, 1990'dan 2001'e kadar Nicole Kidman ile evlendi. Hudson, kendisinin ve erkek kardeşinin, Cruise'un düştüğü partiyi verdiklerinde hala genç olduklarını ve evde yaşadıklarını belirtti. Bu, partinin 90'ların bir noktasında oyuncu hala evliyken gerçekleşeceği anlamına geliyordu. Ayrıca, Cruise'un muhtemelen Hawn ve Russell tarafından düzenlenen bir partiyi çökerttiğine inandığını da belirtmek gerekir - çocuklarının izinsiz verdikleri bir sır değil.

Cruise, 2001 yılında Kidman'dan boşandığında, Hudson çoktan rockçı Chris Robinson ile evliydi. Oyuncu, 2005'te Holmes ile tanışmadan önce 2001'den 2004'e kadar Penelope Cruz'la çıkmıştı. Hudson ve Robinson 2006'ya kadar evli kaldılar. Dergi, hiçbir şeye dayanmayan sahte önermesini ortaya attı. Neredeyse ünlü aktris bir talk show'da anlattı. Yayının makalesi hiçbir anlam ifade etmese de, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın bir kaynakla görüştü ve her şeyin saçma olduğunu onayladı.

Warum trennten sich Miranda und Blake?

Ocak ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Cruise, bir Hollywood geri dönüşü yapmasına yardımcı olmak için Meghan Markle ile bir araya geldi . Bu olmadı. Dergi, yıllar öncesine gidip olayları çarpıtması gerekse bile, oyuncuyu rastgele ünlü kadınlarla ilişkilendirmekten hoşlanıyor.

katie holmes verheiratet mit jamie foxx

Kaynaklar

  • McRady, Rachel. 'Kate Hudson, Tom Cruise'un Partisini Bir Çit Dikerek Çöktürdüğünü Söyledi.' Entertainment Tonight, 20 Şubat 2020.

  • Scott, Hugh. 'Meghan Markle, Hollywood'un Geri Dönüşünü Planlamak İçin Tom Cruise'la Buluştu mu?' Dedikoducu Polis, 21 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.