Yaptı Tom Cruise romantizm peşinde koşmak ile Olivia Munn geçen yıl? Dedikoducu Polis bir magazin dergisinden gelen haberi tekrar gözden geçiriyor. İşte öğrendiklerimiz.Geçen şubat, KB Tom Cruise'un Oscar öncesi bir partide aşkı bulma görevinde olduğunu iddia etti. Magazin gazetesi, aktörün sadece bir bayan bulma umuduyla partiye katılmasında ısrar etti ve Cruise görüşü Olvia Munn'a dikilmişti . İçeriden birine göre, Jerry McGuire yıldızı Munn'dan 'gözlerini tutamadı' ve onunla buluşmak için 'koştu'. Tom karizmatik bir adam ve bunu Olivia için gerçekten açtı. Tom gibi üst düzey A listelerine hiç karışmamıştı ve kendisine bu kadar kişisel ilgi gösterdiği için ne kadar mutlu olduğunu vurguladı ”dedi.Oradan, şüpheli muhbir, Cruise'un 'bir projede birlikte çalışmalarını önermek için her zamanki dublörlüğünü yaptı' ancak oyuncuya teklifinin samimiydi çünkü 'onu daha iyi tanımak için herhangi bir şans' istedi. Bahşişçi, 'Tom potansiyel bir partner için bu kadar heyecanlandığından ve nihayet yeniden yerleşmenin zamanının geldiğini kabul etmesinin üzerinden epey bir zaman geçtiğini' söyledi.

Kaynak daha sonra, Cruise'un Munn'u ikna etmek için 'tüm durakları kaldıracağını' ve onun 'resmen kolunda' olmasını istediğini ekledi. Top Gun: Maverick o Haziran galası. Kaynak, 'Olivia, Tom'un onunla ilgilendiği ve onunla özel olarak görüşmeye açık olduğu olasılığı karşısında çok heyecanlıydı' diye ekledi.Dedikoducu Polis Ancak, hikâyenin tek gerçeğinin Tom Cruise ve Olivia Munn'un o yıl CAA'nın Oscar öncesi partisine katılmaları olduğunu keşfetti. Cruise, Munn ile bir romantizm peşinde koşarken, bu yanlıştı. Dedikoducu Polis Hikayeyi duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladı ve bize Cruise'un Munn'ı mahkemeye vermeye çalışmadığına dair güvence verdi. Artı, o sırada Munn, Tucker Roberts ile bir ilişki içindeydi. Aktris Rogers'tan yaklaşık altı ay önce ayrıldı . Cruise ile ilgili olarak, aktör hiç kimseye romantik bir şekilde bağlı değil ondan beri Katie Holmes'dan çalkantılı ayrılık .

Magazin gazeteleri, oyuncunun romantik bir şekilde meslektaşlarının ve rol arkadaşlarının peşinden koştuğunda ısrar ediyor. 2019 yılında KB iddia edilen Cruise Jennifer Aniston'ı baştan çıkarmaya çalışmak Chruch of Scientology'ye katıldık. Aynı sıralarda dergi, Cruise'un Michelle Dockery'nin onun için tek olduğuna ikna oldu . Dedikoducu Polis bu sahte raporları çürüttü.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lori Loughlin Şimdi Mossimo Giannulli'yi Üniversiteye Kabul Skandalı Nedeniyle Boşanıyor?Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Jason Momoa

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?