Arasında romantizm gelişmiyor Tom Cruise ve Michelle Dockery , ancak magazin dergilerinden biri aylardır işin içinde olduğunu iddia ediyor. Önerme hakkında hiçbir şey doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu ayın başlarında, Cruise ve Dockery, Londra'daki İngiliz Moda Ödülleri'nde yan yana oturdu. Bu istendi Star hakkında bir kapak haberi yayınlamak İmkansız görev takip eden yıldız Downton Manastırı aktris 'şimdi birkaç aydır.' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi çıkışa şunları söyler: “Tom, Michelle'in yanına oturmak için bazı ipleri çekti. Kendisinin ve Michelle'in bir şeyler yapma şansı olduğundan emin. 'Sözde kaynak, Cruise'un 2012'de Katie Holmes'dan ayrıldığından beri aşkı aradığını söylemeye devam ediyor ve Dockery'nin tek olduğuna inanıyor. 'Tom’un yakın arkadaşları sana işler yolunda gitmediğinde kalbinin kırıldığını söyleyecekler. Tom, insanların düşündüğünden çok daha duyarlı ve her ilişkiye hayatının geri kalanını birlikte geçireceği kadının bu olacağını büyük umutlarla giriyor. '

Şüpheli habercisi ayrıca Cruise'un tipik olarak güçlü olduğunu iddia ediyor, ancak bu sefer farklı bir yaklaşım benimsiyor. 'Tom, Michelle'e baskı yapmıyor - ciddi bir şey yapmadan önce arkadaş olarak büyümelerini istiyor.' Oradan, bu aynı 'kaynak' bir şekilde Dockery’nin bakış açısını biliyor ve Scientology ile olan bağları nedeniyle arkadaşları tarafından Cruise’a karşı dikkatli olması konusunda uyarıldığını iddia ediyor. 'Ama emin olabilirsiniz ki Michelle Tom'la daha fazla ilgilenmeye karar verirse, bunu iyice düşünmüş olacaktır,' diye ekliyor görünüşte sahte içeriden.

wer gewann diese Saison des Tintenmeisters

Sözde 'içeriden' şu sonuca varıyor: 'Tom, Michelle’in büyük bir hayranı. Downton Manastırı . Onu özel kız arkadaşı yapmak için hâlâ uzun bir yolu var ama bu onun bir numaralı hedefi. '

Magazin hikayesiyle ilgili önemli bir sorun şudur: Dockery birkaç aydır Jasper Waller-Bridge ile çıkıyor. . Dockery’nin erkek arkadaşı, iyi arkadaşının kardeşidir ve Fleabag yıldız, Phoebe Waller-Bridge. Star oyuncunun bir erkek arkadaşı olduğunu kabul ediyor, ancak Cruise'un onu çalmakta hiçbir sorunu olmadığını kuvvetle öne sürüyor. Dockery ve erkek arkadaşının geçen hafta bir film galasında sıcacık bir gösteri sergilediğini düşünürsek, bu pek olası görünmüyordu. Her şeye rağmen, bu da bir gerçeklik değil.

Duruma yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis tabloid raporunun tamamen kurgu olduğu. Cruise, bir ödül şovunda Dockery'nin yanına oturdu. Bunu gerçekleştirmek için 'ipleri çekmedi'. Bu etkinliklerde çeşitli ünlülerin yan yana oturması alışılmadık bir durum değildir. Star oturma düzeninden uzun bir hikaye yarattı. Yakaladık KB hakkında benzer bir hikaye uydurmak için bu hafta başlarında Dockery ile romantizm peşinde yolculuk . O zamanlar doğru değildi, ancak bu son makale işleri biraz daha ileri götürüyor.

Bu ilk olmayacak Star oyuncunun aşk hayatı hakkında sahte bir hikaye uydurdu. 2017'de dergi ısrar etti Cruise, 'kılık değiştirerek çıkıyordu.' Bu sözde makyaj sanatçılarının, 'onun kendisi olduğunu bilmeyen' kadınlarla randevuya gitmeden önce onu protez uygulayarak beş saat geçirmesini içeriyordu. Önerme gülünçtü. Dockery ile ilgili bu sonuncusu artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.