Geçen yıl Hollywood’un iki başrol oyuncusu arasında iddia edilen bir kan davası vardı. Bir tabloid iddia edildi Mark Wahlberg ve Tom Cruise başlık rolü için yarışıyorlardı Jack Reacher yeniden başlat. Ancak bu iddia doğru değildi. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Şimdi, yeni gelişmeler olup olmadığını veya magazin hikayesinin hala yanlış olup olmadığını görmek için hikayeye dönüp bakıyoruz.Was ist mit Whoopi auf der Aussicht passiert?

16 Haziran 2019'da Dedikoducu Polis, Küre iddia ediyordu başarısından sonra Jack Reacher Tom Cruise'un oynadığı filmlerde, Mark Wahlberg 'sektör dostlarına' diziyi çalmak istediğini söylüyordu. ve kendisi için 'yenilemek'. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şunları söyledi: 'Mark, bu rolü oynamak için doğduğunu ve çalışanlarının da franchise'dan bir parça almaya bakmasını sağladığını söylüyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bu Tom için pek iyi olmayacak' diye devam etti. Şüpheli içeriden biri, Cruise'un 'Mark'ın agresif iş davranışına karamsar bir bakış açısıyla yaklaştığını, ancak Mark'ın ilerliyor ve daha az umursayamadığını' ekledi. Hikaye, Bette Davis ve Joan Crawford davasından bir sayfa gibiydi. Ancak Hollywood'un seçkin çevresini onlarca yıl önce saran iki aktris arasındaki çekişmenin aksine, Wahlberg ve Cruise arasında kötü bir kan yoktu.

Şunun gerçeğiyle başlayalım: Küre Wahlberg'i Cruise'un spot ışığını 'çalmak' isteyen intikamcı bir aktör olarak resmetmeye çalıştı, bu mantıklı değil. Wahlberg, sektördeki yolunu oluşturmuş ve bu tür bir hileye başvurmak zorunda kalmadan birçok lider rolü üstlenmiştir. Sadece kasada olmak için Dedikoducu Polis Wahlberg’in kampında raporun yanlış olduğunu onaylayan bir kişiyle görüştü. Ayrıca arkadaşlarımız da CinemaBlend kimi düşündüklerine dair ipucu verdiler haşlanmış dedektif rolünü üstlenebilir . Listelerinde ne Wahlberg ne de Cruise'dan bahsedilmedi.Ayrıca bu ilk defa değildi Küre aktörler arasında sahte bir ünlü davası uydurdu. 2018'de dergi, George Clooney ve Will Smith'in arası iyi değildi . Çıkış, Smith'i Clooney'nin Hollywood çevresinde Clooney'e olan 'nefretini' ifade etmesini 'kıskandığını' iddia etti. Dedikoducu Polis Bu hikaye hakkında açıklama almak için Clooney'nin temsilcisine başvurdu ve böyle bir şeyin daha önce gerçekleşmediği söylendi.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis birkaç gün önce gazeteyi iddia ettiği için basmış Tom Cruise, Nicole Kidman ile 'gizlice' konuşuyordu . Hayali hikaye Kidman'ın 'ateşle oynadığını' çünkü kocası Keith Urban’ın arkasından eski kocasıyla konuştuğunu iddia ediyordu. Anlatının tamamı sahteydi. Kidman'ın bir sözcüsü bizimle hikayenin yanlış olduğunu doğruladı. Magazin dergisinin Tom Cruise'un yaptığı hiçbir şey hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.