Tom Cruise ve Mark Wahlberg üzerinde kan davası yok Jack Reacher uydurma bir tabloid raporuna rağmen yeniden başlat. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

'Shooter Wahlberg Guns For Tom’s Job' dergisinin son sayısında bir başlık okuyor Küre . Cruise, bir 2012 filminde ve 2016'nın devam filminde özel dedektif Jack Reacher olarak rol aldı, ancak dergiye göre Wahlberg, endüstri arkadaşlarına diziyi çalmak ve kendisi için 'yenilemek' istediğini söylüyor.Sözde bir kaynak çıkışa 'Mark onun bu rolü oynamak için doğduğunu ve çalışanlarının da franchise'ın bir parçasını elde etmesini sağladığını söylüyor' dedi. Bu Tom için pek iyi olmayacak. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Cruise'un 'Mark'ın agresif iş davranışına kararsız bir bakış açısı benimsediğini, ancak Mark'ın ilerlediğini ve daha az umursayamadığını' söyleyerek devam ediyor.

Dedikoducu Polis Wahlberg’in kampındaki bir kişiyle görüştü ve bize tabloid raporunun tamamen yanlış olduğunu söyledi. Oyuncunun yeniden başlatma gibi bir planı olmadığından eminiz Jack Reacher ve var olmayan bir senaryo yüzünden Cruise ile anlaşmazlığa düşmüyor. Wahlberg'in şu anda yapım aşamasında olan birkaç filmi var. Oyuncu daha sonra 70'lerin TV dizisi “The Six Milyar Dollar Man” ın büyük ekran uyarlamasında başrol oynayacak. Aktörle ilgili herhangi bir şey bildiren tek bir Hollywood ticari yayını yok. Jack Reacher yeniden başlat.

Unutulmamalıdır ki Küre rastgele iki yıldız alıp onları sahte bir savaşa atma alışkanlığı var. Dedikoducu Polis daha önce haksız iddia ettiği için dergiyi bozdu George Clooney ve Will Smith gizli bir kan davası içindeydiler kıskançlıktan kaynaklanıyor. Ayrıca yayına bir Clint Eastwood ve Mick Jagger arasındaki sahte kan davası 23 yaşındaki bir kadın yüzünden kavga ettiği söylenenler.

Dedikoducu Polis ayrıca, satış noktasının şu saçma sapan hikayesini de çürüttü Ellen DeGeneres ve Reese Witherspoon kavgası çünkü oyuncu kendi talk show'unu başlattı. Bununla birlikte, Witherspoon’un talk şovu, yalnızca talep üzerine sunulan dokuz bölümden oluşan sınırlı bir DirecTV dizisiydi. 'Big Little Lies' yıldızı, DeGeneres'in geçen ay gösterdiği gündüz talk şovuyla hiçbir zaman rekabet etmedi.

Magazin dergisinin savaş halindeki iki ünlünün yer aldığı sayısız öyküsünün, gazetecilikten çok hayran kurgusuyla ortak yönleri var. Cruise ve Wahlberg, hayali bir şey için herhangi bir hesaplaşma içinde değildir. Jack Reacher yeniden başlat. Dedikoducu Polis anlatının tamamen uydurma olduğunu doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.