Bir söylenti süper yıldızların Tom Cruise ve Gal Gadot Gadot’un kocasını dehşete düşürerek, birbirleriyle biraz dost olmaktan fazlasını yapıyorlar. Hikaye ilk bakışta oldukça baharatlı, bu yüzden Dedikoducu Polis iddiaya baktı. İşte bulduklarımız.Tom Cruise’un Yeni En İyi Arkadaşı Kim?

Onu 'Tom’un Gal Arkadaşı' olarak ilan ederek Star Gal Gadot ile Tom Cruise arasında bir şeyler olduğunu yazıyor. Cruise, 'hayatında gizli bir kadın var' diye 'sessiz kalmaya' çalışmasına rağmen, çıkış onları 'Hollywood'un en yeni güç çifti' olarak adlandırıyor. Tabii ki Gadot, o kadın ve Cruise’un sırdaşı olmaktan daha fazlası haline geldi - anonim bir kaynak dergiye, 'dövüş sahnelerinden diyaloglara ve hatta flört etmeye kadar neredeyse her şey hakkında tavsiye almak için Gal'e güveniyor' diyor. 'İnanılmaz bir bağları var.'İçeriden biri 2010'daki filmlerine işaret ediyor, Şövalye ve gün Tipster, Cruise'dan sonraki yoğun ortaklıklarının başlangıç ​​noktası olarak 'ona bir nevi akıl hocası oldu ve onun kendi başına bir aksiyon filmi yıldızına dönüşmesini görmekten gurur duyamazdı' diye açıklıyor. Gal'e gelince, Tom'un şimdi olduğu yere gelmesinin yolunu nasıl açtığını asla unutmayacak. Çıkış, kariyerlerinin şu anda farklı olduğunu kabul etse de, Cruise'un peşinde olan ne İmkansız görev Yüksek bahisli dublörleri ve Gadot, DC’deki rolüne odaklanıyor Mucize kadın içeriden biri 'birlikte yapacak bir proje aradıklarından' emin.

Star odadaki fil ile konuşmak için dedikodunun sonuna kadar bekler: Gadot’un kocası, Jaron Varsano . Tom sürekli Gal ile iletişim halinde olduğu için bu onun için can sıkıcı. Yaron bir hayata sahip olmasını diliyor! ' muhbir bitiriyor. Bu hikaye ilk olarak Nisan ayında dergide yayınlandığında, ülke kapanmamış ve kapatılmamış, Hollywood da dahil olmak üzere neredeyse her sektörü büyük ölçüde bozmuştu. Yine de bu, dedikodudaki bazı temel hataları mazur göstermez.Gal Gadot ve Tom Cruise Ne Zaman Birlikte Çalışacak?

Bizi yanlış anlamayın, Gadot ve Cruise kendilerini kötü adamlarla savaşmaktan ve motosiklet sürmekten daha fazlasını yapabilen karizmatik aksiyon yıldızları olarak iyice kanıtladılar ve muhtemelen orta halli performansından çok daha iyi bir projede işbirliği yapacaklardı. Şövalye ve gün . Ancak ikisi sette birlikte o kadar çok zaman geçirmiş değil - o zamanlar Gadot, Cruise'a kıyasla küçük bir yıldızdı, bu yüzden rolü çok sınırlıydı. Dahası, kariyer yolları öngörülebilir gelecek için farklılaştı.

Gadot şu anda ile meşgul bir dizi film ve proje DC evrenindeki rolü de dahil. O olabilirken süper kahraman taahhütlerini tamamlamak nihai serbest bırakıldıktan sonra Harika Kadın 1984 , Tom Cruise'un yıllarca boş vakti olmayabilir. Aksiyon dolu film yapımcılığının sınırlarını zorlamaya o kadar yoğun bir şekilde odaklandı ki, bir sonraki gerçek işbirliğini SpaceX ile birlikte görünüyor böylece uzayda bir film çekebiliyor. Gadot, Cruise liderliğindeki projelerden birine katılmadıkça - ki buna ortak girişim denmesi zordur - ikisinin eşit olan bir şey üzerinde çalışmak .

https://www.instagram.com/p/CFkOp9iBw1D/Ayrıca, bu söylenti ilk olarak aylar önce ortaya çıktı ve Cruise ya da Gadot hakkında bir röportajda ya da sosyal medyada diğerinden bahsetti bile hemen hemen hiçbir haber yoktu. Daha önce söylediğimiz gibi, birlikte birkaç sahneleri vardı on yıl öncesinden bir filmde . Dost değiller ve kesinlikle her gün birbirlerini aramıyorlar. Cruise ve Gadot'un biraz arkadaş canlısı olduğunu hayal ediyoruz - on yıl önceki geçici bir iş arkadaşınızla olabileceğiniz kadar arkadaş canlısı - ancak eşlerinden birini kızdıracak kadar konuşan iki kişinin, bir mülakatta diğerinden bahsedeceğini düşünürsünüz. son birkaç yılda bir nokta. İkisi arasında yıllık bir ortaklık yok, Gadot ile kocası arasında da herhangi bir sorun yok. Star göz kamaştıran diliyle bu “ilişkiyi” toptan icat etti.

Bazı Ünlüler Dedikoduları Mantıklı Değil

Bu ilk bile değil Dedikoducu Polis araştırdı Star rapor ve uydurma bir ilişki buldu. Priz icat edildi Gal Gadot ve Kristen Wiig arasında bir düşmanlık sette Harika Kadın 1984 gerçekte hiçbir dayanağı yoktu. Aynı şekilde, 2018 söylentisiyle de birkaç yaratıcı özgürlükten fazlasını aldı. Cruise Scientology'den ayrılıyor kızı Suri ile olan ilişkisi uğruna. Bu içeridekilerin yıldızlarla yakın mı yoksa sektörde aktif mi olması gerektiğini bilmiyoruz, ancak her iki durumda da bu tabloid, konu herhangi bir ünlü ilişkisi olduğunda dinlemeye değmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.