Tom Cruise ve Katie Holmes 13 yaşındaki kızı Öldü genç kızın tehlikede olduğunu iddia eden dramatik ve yanıltıcı tabloid hikayesine rağmen, kaçıranlar tarafından hedef alınmıyor. Dedikoducu Polis yanlış raporu düzeltebilir. Doğru olmamasına ek olarak, yanlışlıklarla da doludur.

Bu haftanın kapağı National Enquirer 'Suri Cruise Kidnap Nightmare!' Sayfanın altındaki bulanıklıklar '1 milyon dolarlık fidye' ye ve 'çılgın anne babasının onu tehlikeden nasıl kurtardığına' atıfta bulunuyor. Doğal olarak, güvenilmez yayın organı, Suriyeli kaçırıldığına dair içeride bir hikaye olduğunu düşünerek okuyucuların dergiyi satın almasını istiyor. Ancak içerideki makale, Cruise ve Holmes'un kızının olabilirdi 29 Temmuz'da New York'ta “görünüşte yalnız ve korunmasız” dolaşırken fotoğrafının çekilmesinin ardından “milyon dolarlık bir hedef”.Rapor eski polis memurlarından alıntılarla doludur ve bunlardan biri 'Tom veya Katie olsaydım, kızımın evden her çıktığında onu takip eden güvenlik görevlilerinin silahlı olduğundan emin olurdum.' Başka bir eski polisin, 'Tom ve Katie'nin korkmak için nedenleri var ... Dışarıda ebeveynleri ünlü olduğu için çocuklara fiyat etiketi koyan canavarlar var.'

Oradan, magazin gazetesinin 'güvenlik uzmanlarından' biri, kızının tam velayetini elinde bulunduran Holmes'un NYC sokaklarında 'koruyucu bir yetişkin olmadan' yürümesine izin verme konusunda daha dikkatli olması gerektiğinde ısrar ediyor. Ancak bu hikayenin, Suri'nin gerçekten kaçırılmış gibi görünmesini sağlamak için tasarlanmış bir yem ve değiştirme olmasının yanı sıra, aynı zamanda tamamen yanlıştır.

Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsü ile konuştu ve Suri'nin söz konusu günde kendisiyle gerçekten güvende olduğunu açıkladı, ancak bunlar sadece dergide basılan fotoğraflarda görünmüyordu. Enquirer . Bu, yayının raporunu tamamen anlamsız hale getirir. 13 yaşındaki çocuk, haber kaynağının hatalı bilgilere dayanan üst düzey makalesine rağmen asla kaçırılma tehlikesiyle karşı karşıya değildi. Parçada alıntılanan her eski subay, oyunda olmayan bir senaryoya yanıt veriyor.

Bu, magazin gazetesinin genç hakkında aldatıcı bir önermeyi ilk kez satmaya çalışması olmayacak. Tam olarak bir yıl önce bugün, dergi sanki Holmes kızını bir 'mahkeme salonu hesaplaşmasında' Cruise'a kaptırmıştı. Ekteki makale sadece film yıldızının 'Suri'nin hayatının yeniden bir parçası olmak için çaba sarf ettiğini' söylüyordu. Gerçekte Suri, birkaç yıldır babasından uzaklaşmış ve Holmes'un çok yetenekli ellerinde kalmıştır.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Yanlış iddialarda bulunmaktan dolayı 2017'ye geri döndüm Holmes, Jamie Foxx'tan Suri'yi yasal olarak evlat edinmesini istemişti. . Bu rapor da saçmadır. Genç kızı hedef almayı bırakması gereken güvenilmez magazin gazetesi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.