Hakkında bir hikaye Tom Cruise ve Jamie foxx Foxx’un ayrılığını takiben arkadaşlıklarını düzelterek Katie Holmes tamamen uydurma. Dedikoducu Polis duruma baktı. Bunun bir kurgu olduğunu öğrendik.

Cruise ve Foxx, 2004 gerilim filminde birlikte rol aldı Teminat , Cruise Holmes ile çıkmaya başlamadan bir yıl önce. İki oyuncu film üzerinde çalışırken arkadaş oldular, ancak Yaramaz Dedikodu , Cruise’un 2012’de Holmes’den boşanmasının ardından anlaşmazlıklar yaşadılar. Blog, Holmes ve Foxx'un boşandıktan hemen sonra bir araya gelmiş gibi görünmesini sağlamaya çalışıyor, ancak gündelik aşklarının ne zaman başladığı belli değil. Birlikte tespit edildikleri en erken olay 2013 sonlarında bir yardım etkinliğiydi. Diğer raporlar, çiftin 2015 yılına kadar çıkmaya başlamadığını gösteriyor.İddia edilen bir kaynak çıkışa şunları söylüyor: “Katie ve Jamie'nin birbirlerini tanımalarının tek sebebinin Tom Cruise olduğunu herkes unutuyor. Jamie bir zamanlar Tom'la çok iyi arkadaştı. ' İçerideki şüpheli kişi şunları ekliyor: “Jamie, Tom ve Katie'nin ilk gününden beri tam anlamıyla oradaydı. Katie ve Tom’un çirkin ayrılığının ardından Foxx ve Cruise’un arkadaşlığı da dağıldı. ' Görünüşte sahte olan içeriden ekliyor: 'Güzel değildi, ama şimdi Tom ve Jamie kırık ilişkilerini düzeliyorlar.'

Blogun 'kaynağından' alınan bu alıntıyla ilgili olarak burada büyük bir kırmızı bayrak var. Sözde 'içeriden' biri, Tom Cruise'u 'Tom' veya 'Cruise' olarak bilip bilmediğine karar veremiyor. Aynı şey, aynı bahşiş veren tarafından hem 'Jamie' hem de 'Foxx' olarak anılan Jamie Foxx için de geçerli. Buradaki tutarsızlık sadece baştan savma.

Unutulmamalıdır ki Cruise ve Foxx o zamanlar arkadaş canlısıydı. Teminat serbest bırakıldı, ancak ikisinin şimdiye kadarki en iyi arkadaşlar olduğuna dair bir gösterge yok. Aslında, Foxx'un hem Cruise hem de Holmes ile takılırken fotoğraflandığı tek zaman 2006 Redskins-Vikings maçıydı. Foxx, ilişkileri sırasında başka hiçbir noktada yıldızlarla görülmedi.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi, bize blogun makalesinin tamamen uydurma olduğunu söyledi. İçerimiz kayıtta konuşamadı, ancak bize Cruise ve Foxx'un uzun süredir iletişim halinde olmadıkları ve Foxx’un Holmes'dan ayrılmasının ardından bu durumun değişmediği söylendi. Foxx’un Holmes ile olan aşkının Cruise ile arkadaşlığını nasıl etkilediği belirsizliğini korusa da, blogun konuyla ilgili görüşünün doğru olmadığını teyit edebiliriz.

Web sitesi, ünlü eski kocasını duruma sürükleyerek Holmes ve Foxx’un dağılmasından kazanç sağlıyor. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB Bu haftanın başlarında benzer bir taktik denemek için. Dergi haksız yere iddia edildi Cruise onu geri alması için Holmes'a yalvarıyordu onun eski yardımcı yıldızından ayrılmasının ardından. Bu hikaye aynı zamanda tamamen kurguydu.

Ağustos sonlarında, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! yanlış bildirmek için Holmes, hem Cruise hem de Foxx'a karşı 'yüksek sesle konuşacak' . Aktrisin, eski sevgilileri hakkında halka açık bir şekilde konuşma planı yok. Cruise ve Foxx’un ilişkisinin doğasını içeren bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.