Söylenti değirmenine inanılacaksa, Tom Cruise ile çalışmayı umuyor Reese Witherspoon , eski karısına çok Nicole Kidman’ın chagrin. Bir yıl önce, Dedikoducu Polis bu söylentiyi bozdu. Bir şeyin değişip değişmediğini göreceğiz.

Tom Cruise’un Büyük Molası

İle ilgili birçok sorun vardı National Enquirer hikaye iddia etmek Cruise, Witherspoon'u aradı 'kendini bir aksiyon yıldızından daha fazlası olarak yeniden keşfetmek.' Hikaye, Cruise'un Witherspoon'a yaptığı teklifte 'biraz kalın' olduğunu iddia ediyordu. Tek bir sözde kaynak, Cruise ile çalışmanın Kidman'ı üzeceğine söz verdiği için, sözde biraz korkmuş hissettiğini iddia etti.Cruise'un, Kidman’ın kariyerine Witherspoon ile iş birliği yaparak yardımcı olduğu için Witherspoon’u seçtiği iddia ediliyor. Kidman 'Reese'e Tom'un onu ne kadar zavallı yaptığını açıkladığı' için Kidman’ın arkadaşlığı tehlikeye girecektir. Görünüşe göre Witherspoon, teklifi ciddi bir şekilde düşünüyordu.

Cruise’un Kariyeri Yeterli

Tüm bu hikaye aşırı derecede getirildi. Dedikoducu Polis Cruise, aksiyon alanında çalışmaktan memnun olduğu için magazin dergisini bozdu. Hala bekliyoruz Top Gun: Maverick serbest bırakılacak, ancak bunun ötesinde aksiyon devam filmleri üzerinde çalışmak -e Yarının sonu iki ve Görev: İmkansız 7 .

Kidman Witherspoon ile İşbirliği Yapmadan Önce İyiydi

Süre Big Little Lies Kidman’ın şapkasında kesinlikle bir nimet oldu, sanki kariyeri Witherspoon ile iş birliği yapmadan önce zor durumda değil. Kidman, Akademi Ödülü'ne aday gösterildi Aslan önceki yıl Büyük Litle Yalanlar başlatıldı. Kendi yeniden dirilişinin mimarıdır.

Peki Witherspoon, Cruise ile Çalışacak mı?

Witherspoon şu anda çok sayıda projeye bağlı belki de en heyecan verici olanı Yasal sarışın 3 . Yapım şirketi de çok satan romanı uyarlamak için çalışıyor. Crawdad'ın söylediği yer. Witherspoon çok meşgul ama düzinelerce kadar projesinin hiçbirinde Tom Cruise yer almıyor.

Üçü İçin Neredeyse Son Tabloid Hikayesi

Enquirer bu sahte makale basıldığından beri Cruise, Witherspoon ve Kidman'ı hedef aldı. Birkaç hafta önce bu tabloid, Hugh Jackman'ın Kidman’ın evliliğini kurtardı . Kidman ve Keith Urban gayet iyi durumda olduğu için bu çok aptalca.

Vahşi yıldız suçlandı Gwyneth Paltrow ile çekişme tencere üzerinde, ama Dedikoducu Polis böyle bir hikayeye inanılması için çok az neden olduğu sonucuna vardı. Paltrow'dan bahsetmişken, iddiaya göre Cruise'a umutlarla yaklaştı bir film geri dönüşü, tıpkı Cruise'un sözde Witherspoon'a yaklaştığı gibi. Demir Adam Star'ın film kariyerini kurtarmak için Cruise'a ihtiyacı yok, tıpkı Cruise'un kendisini kurtarmak için Witherspoon'a ihtiyacı olmadığı gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.