Bir blog iddia ediyor Tom Cruise oyuncu kadrosunun ve ekibinin İmkansız görev Arka arkaya dizileri çekmeye başlamadan önce forma girin, yoksa kovulacaklar. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Radar Çevrimiçi film yıldızı, filmde yer alan herkese İmkansız görev Serinin eşzamanlı olarak çekilen sonraki iki filmine hazırlanırken 'formda kalmak veya dışarı çıkmak' için bir ültimatom franchise edin. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kaynak, Cruise'un 'birlikte çalıştığı herkesin hoşuna gitsin ya da gitmesin sağlıklı ve formda olmasını' istediğini söylüyor.Sözde kaynak ayrıca, Cruise'un oyuncu kadrosunun ve ekibin 'bu büyük gişe rekorları kıran filmleri yapmak için gereken enerjiye sahip olmasını' sağlamak istediğini ve hatta yönetmen Christopher McQuarrie'ye 'her gün şafak vakti uyanmak ve spor salonuna gitmek için baskı yaptığını' iddia ediyor. . ' Görünüşte sahte olan kaynak, 'Bu onun yolu ya da otoyol!' Diye ekliyor.

Blogun hikayesi basitçe uydurma. Dedikoducu Polis yaklaşan ürünün üretiminde yer alan bir kaynak ile kontrol edildi İmkansız görev filmler ve web sitesinin makalesinde gerçek olmadığından eminiz. Aslında tanıtırken Görev: İmkansız - Serpinti açık James Corden’ın geçen yılki 'Geç Geç Gösterisi', Cruise Kendisinin yiyemediği için oyuncu kadrosuna ve ekibe tatlı verdiğini ortaya çıkardı.

Cruise, gece geç saatlerde yapılan talk show'da, 'İnsanlara kek falan göndermeyi seviyorum,' dedi. 'Şekeri seviyorum ama yiyemiyorum çünkü tüm bu filmleri yapmaya çalışıyorum, bu yüzden herkese gönderiyorum.' Film yıldızı, meslektaşları aracılığıyla tatlılardan vekaleten hoşlandığına dair şakaya devam etti ve ekledi, 'Bunu dublör ekibine gönderiyorum ve aramaları bekliyorum.' Hatta Corden, “İşte böyle çok iyi görünüyorsun. Çevrenizdeki herkesi şişmanlatırsınız. '

O esnada, İmkansız görev oyuncu kadrosundan Henry Cavill, Simon Pegg ve Angela Bassett, Cruise'un kendilerine kek gönderdiğini ayrı röportajlarda doğruladılar. Basitçe söylemek gerekirse, oyuncunun formda olmayan herhangi bir meslektaşını kovmakla tehdit ettiği fikri tamamen saçmadır.

Ne yazık ki bu, iradesini meslektaşlarına dayattığı iddia edilen film yıldızı hakkındaki sahte bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis RadarOnline’ın kardeş satış noktası bozuldu. Küre , haksız yere iddia ettiği için Cruise işe almaya çalışıyordu. Top Gun: Maverick birlikte yıldızlar Scientology için. Ayrıca, hakkında sahte bir hikayeyi de çürütdük. Seyir mürettebatına bağırıyor Jack Reacher sette çöp atmak için . Oyuncunun filmlerinin perde arkasındaki davranışını içeren bu çeşitli raporlar temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.