Dır-dir Tom Cruise Kadın hava dalışı eğitmenine 'aşık olmak'? Sadece gerçek anlamda, bir tabloid yanlış bir şekilde film yıldızının 'büyük zamanını tuttuğunu' iddia etmesine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre Küre Cruise, 2018'lerde kendisiyle birlikte çalışan paraşütle atlama eğitmeni 31 yaşındaki Sian Stokes'a 'aşık oldu' Görev: İmkansız - Serpinti . Sözde 'ispiyoncu', çıkış noktasına şunu söyler: 'Topuklarının üstüne düştüğünü söylemek yetersiz bir ifade olur. Hâlâ onun yüzünden salya akıyor. 'İddia edilen kaynak ayrıca Cruise'un Stokes ile bir romantizm peşinde koşabileceğini öne sürüyor ve ekliyor: 'Kesinlikle onun tipi - uzun, atletik ve güzel. Karşılandıklarında ona bakmaktan kendini alamadı. Büyülenmişti. ' Şüpheli içeriden biri ekliyor: 'Genellikle etrafında sallanan kadınlardır, ancak Tom açıkça Sian'dan etkilendi ... Sian'la gökten düşmek onun için bir heyecandı.'

İşte gerçekte olan şey. İki haftadan daha kısa bir süre önce, Stokes bir röportaj verdi Nottingham Post en son Cruise ile çalışmaktan bahsettiği İmkansız görev devamı. The Küre o röportajı verene kadar kadının varlığından haberi yok gibiydi. Film çekiliyor Görev: İmkansız - Serpinti Geçtiğimiz yaz sinemalarda olan film, yaklaşık iki yıl önce gerçekleşti. Film yıldızı sette Stokes'a gerçekten 'aşıksa', neden dergi bunu şimdi bildiriyor? Bunun nedeni, magazin gazetesinin geçen ay bir röportaj verdiğinde eğitmenin varlığından haberdar olmasıydı.

Dedikoducu Polis ancak gerçekleri kontrol eden hikayeler, biz de bunu böyle öğrendik. Stokes, hava dalışı koçu Ian Hodgkinson ile evlendi. Çift, beş yıl çıktıktan sonra Çin'de sıcak hava balonuyla düğümü bağladı. Eşlerin artık paraşütçüler için eğitim seansları sunan kendi işleri var.

Yine de Dedikoducu Polis Cruise'a yakın bir kaynakla görüştü ve bize yayının raporunun tamamen uydurma olduğunu garanti etti. Oyuncu, iki yıl önce kısa bir süre birlikte çalıştığı evli bir kadının peşinde değildir. The Küre geçen Ekim ayında yanlış haber yaptığımız için bastığımız gazetenin aynısı Cruise tekrar Cher'le çıkıyordu İkisinin kısa bir kaçışından 30 yıl sonra. Zamanın kanıtladığı gibi, oyuncu ve şarkıcı asla bir romantizmi yeniden alevlendirmedi.

Bundan kısa bir süre önce, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Barbra Streisand'ı 'ezmek' ve onu Scientology için işe almaya çalışmak . Güvenilir olmayan çıkış, açıkça film yıldızının aşk hayatına dair sıfır içgörüye sahip. Onu eski bir paraşütle atlama öğretmenine bağlayan bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.