Yaptı Tom Cruise gizli tarih Sofia Boutella geçen yıl? Bir tabloid, Mission Impossible'ın burnumuzun dibinde Boutella ile oldukça rahatladığını iddia etmişti. Dedikoducu Polis rapora bir göz atıyor.Tom Cruise Gizlice Sofia Boutella mı kurdu?

Geçen Mart, Kadınlar Günü Cruise ve Boutella'nın aylardır sade bir ilişki içindeydik . Derginin bu aşk ilişkisinin kanıtı, iki kosterin bir ay önce CAA Oscar öncesi töreninde birbirlerini selamladıkları bir fotoğraftı. Dedikoducu Polis resmi araştırdığımızı ve ikisinin romantik bir şekilde karıştığını gösteren hiçbir şey bulamadığımızı unutmamalıyız - ancak hikayeye bakmaya devam ettik.İçeriden biri, tabloid gazetesine, filmde rol alan Cruise ve Boutella'nın Mumya yeniden bir araya gelerek 'partideki herkesi şaşırttı.' Kaynak ayrıca, 'kameralar yönlerini değiştirmediklerinde, bir öpücük paylaşarak ilişkilerini doğruladılar. Sonra Tom tatlı bir şekilde saçlarını geriye doğru taradı ve bekleyen bir arabada gizlice uzaklaştılar. ' Dedikoducu Polis Tüm bunlar olsaydı, olaydaki paparazzilere bunun fotoğrafları olacağını ve en azından bizim gördüğümüz gibi görünmediklerini belirtmek isterim.

Tom’un Sofya ile Aşkı Bulma Görevi

Tipster, Cruise'un 'Sofia'yı hayatının bir parçası haline getirmek için dışarı çıktığını' ve aktörün Nicole Kidman ile paylaştığı çocuklarına aktrisle tanıştığını ekledi. Muhbir, Cruise'un bir süre sonra Boutella'yı romantik bir kaçamak için Paris'e götürdüğünü, ancak aynı zamanda Boutella'nın arkadaşlarının ve ailesinin, oyuncunun Scientology Kilisesi'ne katılmak için beyninin yıkanacağından endişelendiğini belirtti.Kaynak ayrıca, Boutella'nın ailesinin, aktrisin kendisinden çok daha büyük biriyle çıkmasından memnun olmadığını açıkladı. İçeriden, 'Kendisinden 20 yaş büyük biriyle çıkmanın sonuçlarını ciddi bir şekilde düşünmeye çağırdılar - büyük olasılıkla daha fazla çocuk sahibi olmak istemeyeceği gerçeği de dahil,' diye açıkladı içeriden - ancak şu sonuca vardı: 'Sofia’nın şu anda aşık olduğu. Bunun büyük bir adım olduğunu biliyor, ancak bu yılın ilerleyen günlerinde Tom’un Beverly Hills malikanesine taşınmaktan bile bahsediyor. '

Tom Cruise ve Sofia Boutella Sadece Meslektaşıydı

Haberin uzaktan bile gerçek olmaması magazin dergisi için çok kötü. O zaman, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla konuştuktan sonra sahte raporu bozdu. Güvenilir kaynağımız, Tom Cruise'un Sofia Boutella ile çıkmadığını söyledi. Boutella'da ayrıca Keean Johnson ile ilişki içindeydi 2019'dan beri hesabı daha da gülünç hale getiriyor. Cruise'a gelince, aktör Katie Holmes'dan boşandığından beri kimseyle romantik bir bağ kurmamıştı.

Magazinlerin Tom’un Aşk Hayatını Geri Çekmesi Gerekiyor

Bu, magazin dergilerinin Cruise'un Kadın kostarlarıyla 'gizlice' ilişki kurdu . Aylar önce, Kadınlar Günü Cruise olduğunu iddia etti onun üzerinde eziliyor İmkansız görev rol arkadaşı , Haley Atwell. Bundan önce, aynı yayın Cruise'un Renee Zellweger ile yakınlaşmak . Dedikoducu Polis bu anlatıları netleştirdi ve Tom Cruise’un aşk hayatıyla ilgili bunda olduğumuz gibi tüm hesaplarda haklıydık.meine 600 Pfund Leben assanti

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

Rapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği

'Narsist Kontrol Çılgınlığı' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' Dönüştürüyor mu?

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?