Yaptı Tom Cruise gerçekten tedavi Val Kilmer Dokunuşu ve Scientology güçleriyle kanser mi? Bu hafta dolaşan çirkin bir raporun önermesi bu. Dedikoducu Polis araştırıldı ve şimdi iddiayı iptal edebiliriz.

Vahşi iddia kardeş satış mağazaları tarafından satılıyor Radar Çevrimiçi ve National Enquirer , çevrimiçi ve basılı olarak neredeyse aynı hikayeleri yayınlıyor. Her iki yayın da Cruise setindeki bir karşılaşma sırasında boğaz kanseriyle savaşan Kilmer'i 'mucizevi bir şekilde iyileştirdiğini' iddia ediyor. Top Gun 2 . Scientology'nin en ünlü uygulayıcılarından biri olan Cruise'un, 'sadece kültün en iyi üyelerine açık olan,' elden bırakma 'yöntemini kullanarak inanılmaz bir başarı elde ettiğini iddia ediyor.Aynı sözde 'muhbir' her iki kuruluş tarafından da alıntılandı ve Cruise'un 'dokunuşuyla hastalıkları ve yaralanmaları iyileştirebileceğinde ısrar ettiğini' iddia ediyor. Bu sözde kaynak, 'Val üzerinde uygulamalı yaklaşımını kullanmak için sabırsızlandığını' iddia etmeye devam ediyor. Öyleyse, bu prosedür iddia edildiği gibi neyi gerektiriyordu? Cruise'un 'Val'e dokunarak ve ona' parmağımı hissetmesi 'talimatını vererek' dokunma yardımı 'yöntemini kullandığı' ve ardından ''Yardımın sonu' diyerek tuhaf oturumu sonlandırdığı' iddia ediliyor. ! Val kendini çok daha iyi hissetmeye başladı. '

Şimdi Kilmer, Cruise'a 'mucize işçisi' diyor. Tabii ki, asla alenen böyle bir açıklama yapmadı. Ve bu iddiaların zamanlaması pek mantıklı değil. Kilmer, kanser savaşı hakkında sadece bir röportajda açıldı. The Hollywood Reporter geçen aralık. Kemoterapi aldığını ve ona duygusal olarak yardımcı olması için (Scientology'den farklı olan) Christian Scientist inancına güvendiğini söyledi. Cruise hakkında 'sihirli bir dokunuş' veya 'ruhsal güçler' kullanarak hiçbir şey söylemedi. Aslında, rol arkadaşından hiç bahsedilmedi bile.

The Süper silah devam filmi üretime başlamadı geçen ayın sonlarına kadar ve açıklanması 6 Haziran'a kadar değildi Kilmer geri döndü Top Gun 2 . Henüz tıbben onaylanmamış ve çekime katılacak kadar sağlıklı görülmemiş olsaydı, aktörün filme kaydolması pek olası değildi. Bu, o ve Cruise'un sette yolları kesişmeden önce olurdu. Ve oradayken 'kraliyet dokunuşu' olarak bilinen şeyle ilgili yüzyıllar boyunca komplolar, Hem de dini temelli 'inançla tedavi' hakkında her iki yöntemin de işe yaradığına dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur.

Tüm bunları akılda tutarak, herhangi bir tartışmaya inanmak zor. Ve isimsiz ve izlenemeyen bir 'muhbir' dışında bunları doğrulayacak hiçbir kanıt olmadığından, bu raporları inandırıcı bir şekilde incelemek için hiçbir neden yoktur. Dedikoducu Polis Kilmer ve Cruise'un temsilcilerine de ulaştı, ancak yanıt alamadı. Son olarak, Dedikoducu Polis Scientology Kilisesi sözcülerine de ulaştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.

mein 600 lb Leben Bernstein Update