Neler oluyor Drew Barrymore’un hayatı sev ? Son zamanlarda, sürpriz bir romantizmin ortasında olduğunu söyleyen çok sayıda söylenti çıktı. Tom Cruise . Eşleştirme çoğu kişiyi şaşırttı, ancak dedikodudaki ayrıntılar farklı bir hikaye anlatıyor. Gelin tüm hikayelere bir göz atalım.

Drew Barrymore Sadece Bir Adamla Çıkacak mı?

Ondan sonra ' acı 2016 boşanma Will Kopelman'dan ' TAMAM MI! Barrymore'un “erkeklere tamamen yemin ettiğini” söylüyor. Ancak karantina fikrini değiştirmiş gibi görünüyor. İsimsiz bir kaynak, 'Drew kilitlenme sırasında Tom [Cruise] ile çok konuştu ve şimdi tam bir romantizmin eşiğindeler' dedi. 'Tom, Drew’un sevimli olduğunu düşünüyor ve elbette, tamamen rüya gördüğünü ve yaşlandıkça daha iyi göründüğünü söylüyor. Hem bekarlar hem de bir ilişkiye açıklar - zamanlama mükemmel. 'Dergi, ikisinin aslında birbirlerini onlarca yıldır tanıdığını ve işlerin ısınmaya başlamasının son birkaç haftaya kadar olmadığını söylüyor. Snitch, Barrymore'un yıllarca Cruise'a ezildiğini belirterek, 'Drew onun tekrar çıkmaya hazır olduğunu fark ettiği ve Tom'un ilk aklına geldiği çok kısa bir süre önce oldu' dedi.

Sonunda önce uzandı ve Cameron Diaz'dan kendisini İmkansız görev star. 'Aramak gerçekten gergindi. Ama Tom cevap verip sesini duyar duymaz, pürüzsüz bir şekilde ilerledi. Drew'dan haber aldığına gerçekten çok sevindi. Harika bir konuşma yaptılar. ' Görünüşe göre işler ilk görüşmeden sonra daha da yoğunlaştı. İsimsiz içeriden biri, 'Tom Londra'daydı, ancak mümkün olduğunda Drew'ı kasabada bir gece dışarı çıkaracağına söz verdi,' dedi.

Brad Pitt Dating Jennifer Lawrence

Kısa bir ısırık ya da başka bir şey için dışarı çıkmayacak, çünkü onu kesinlikle 'helikopteriyle Michelin yıldızlı bir restorana götürmek' veya 'özel uçaklarından birinde bir geziye' götürmek isteyecektir. romantik bir yere. Kaynak, 'Drew kesinlikle Tom'dan daha fazlasını görmek istiyor' diye sonuçlandırıyor.

Her konuştuğunda inanılmaz bir vızıltı alıyor. Ve arkadaşlar da onları destekliyor. Pek çok insan bunların harika bir eşleşme olduğunu düşünüyor.

İnanılmaz Güçlü Bir Çift Olacaklar

Yeni fikir Bu arada, ikisinin 'Hollywood'un en yeni altın çifti olmaya hazır' olduğunu öğrendi. Benzer şekilde, Diaz'ın onları birbirleriyle tanıştırmasından sonra yıllarca arkadaş olduklarını bildiriyor. Şimdi, arkadaşlığın günlük Zoom aramalarına ve bir Amerikan buluşması için plan yapmaya ilerlediğini bildiriyor.

'İyi konumlanmış' bir kaynak, 'Tom uzun süredir Drew ekibinin gizli bir üyesi ve yolları ilk kez 36 yıl önce birbirleriyle aynı anda hane halkı isimleri haline geldiklerinde kesişti' diyor.

Her gün Drew ile telefonda görüşen Cameron, ayrıca Steven Spielberg ve Adam Sandler gibi çok sayıda ortak arkadaşları var.

'Drew, Tom’un şu konularda tavsiyesini sormak için uzandı: onun yeni TV talk şovu , çünkü onun görüşlerine değer veriyor ve onu şovda görmeyi çok istiyor ”diyor ayrıntılı içeriden. 'Seyahat ve ebeveynlik gibi ortak ilgi alanlarıyla bağ kuruyorlar, ayrıca Hollywood'da ve ötesinde olan her şey hakkında dedikodu yapıyorlar.'

Hikaye bu kez Barrymore’un eski yorumlarını kabul ediyor. flört fikrine karşı değil ama bu noktada buna yatırım yapacak zamanı veya enerjisi olup olmadığından emin değil. Cruise olmuştur düşük anahtar gibi dan beri onun son boşanması ve zamanını Londra'da geçiriyor İmkansız görev çekim. Ancak Barrymore söz konusu olduğunda, iddiaya göre, Los Angeles'ta Drew ile vakit geçirmek isteyeceği 'Amerika Birleşik Devletleri' ne dramatik bir dönüş yapmayı bile düşünüyor.

Wie oft war Reese Witherspoon verheiratet?

Dergi daha sonra aynı satırları alıntılar. TAMAM MI! Hikayesi. 'Tom, Drew’un sevimli olduğunu düşünüyor ve elbette, tamamen rüya gördüğünü ve yaşlandıkça daha iyi göründüğünü söylüyor. Üretken habercisi, kesinlikle Tom'dan daha fazlasını görmek istiyor ”diyor. Yeni fikir . Her konuştuğunda inanılmaz bir vızıltı oluyor. Ve arkadaşlar da onları destekliyor. Pek çok insan bunların harika bir eşleşme olduğunu düşünüyor. '

Söylenti Birkaç Yerde Ortaya Çıkıyor

'Tom ve Drew: Başladı!' diyor Kadınlar Günü , diğer iki yayında çıkan aynı başlığı kullanarak. '2016 yılında Will Kopelman'dan acılı boşanmasının ardından,' diyor tabloid, 'Drew Barrymore erkeklere küfretti.'

Bununla birlikte, tanıdık bir tonda ekliyor, bestie Cameron Diaz, Cruise ile temasa geçtiğinde fikrini değiştirdi. Bir kez daha, çıkış noktası aynı eski alıntılarla hemen hemen aynı noktalara çarpıyor - kilitlenme sırasında konuşuyorlar, sevimli olduğunu düşünüyor, rüya gibi olduğunu düşünüyor, zamanlamanın mükemmel olduğunu ve her zaman onunla ilgileniyordu.

Drew Barrymore Ve Tom Cruise Arkadaş mı?

Her şeyden önce, Tom Cruise ve Drew Barrymore’un on yıllardır süren dostluğuna dair neredeyse sıfır kanıt var. Barrymore, Hollywood'un en dürüst ve açık yıldızlarından biridir, bu nedenle, arkadaş oldukları 'on yıllar' içinde tek bir kez bile, Cruise ile 'arkadaşlığından' hiç bahsetmemesi fikrini gerçekten satın alamayız. . Hiçbir meşru ünlü yayın organı, iki yıldızın isimlerinden yüksek sesle ağlamak için aynı başlıkta bahsetmedi bile. Birbirlerini tanıdıklarından ve bir veya iki etkinlikte tanışmış olabileceklerinden eminiz, ancak yıllarca süren arkadaşlık en azından bir gerilme.

Nicole und Keith neuesten Nachrichten

Bu tür bir yazının bir başka endişe verici yönü, Barrymore'a karşı tamamen aşağılayıcı olmasıdır. Geri tepmiyor ve rüya gibi erkekleri bir tür basmakalıp, ergen kız öğrenci gibi flört etmiyor. Bu magazin gazeteleri aksini ne kadar çok ima etmeye çalışsa da, bu 'kaynakların' Barrymore'un erkeklerden küfür edeceğini duyduğunu garanti edebiliriz. Bu, bir şeyin kasıtlı olarak yanlış anlaşılmasıdır talk show'unda dedi süre Jane Fonda ile röportaj .

Barrymore Fonda'ya “Geçenlerde erkeklere küfür ettiğinizi söylediniz,” dedi. Sizinle bunun hakkında konuşabilir miyim lütfen? Çünkü sanırım oradayım ve son beş yıldır oradayım. '

Fonda, Barrymore'a hâlâ çok genç olduğunu söylediğinde, bunu bırakmak için 50 ilk buluşma aktris, flört etmenin aslında bitmediğini açıkladı. 'Ama son beş yıldır tam olarak bu zihniyetin içindeyim,' diye açıkladı, 'Sadece bant genişliğine sahip olmadığımı düşünerek, açmaya istekli olup olmadığımı bilmiyorum' dedi. Sadece sığdıramıyorum.

Beyaz bir bluz içinde gülümseyen Drew Barrymore

(bir katz / Shutterstock.com)

Bu sadece birkaç hafta önceydi, bu da magazin dergisinin Cruise'la devam eden flörtlerini çerçevelemesine eklenmiyor. Ayrıca, bu ikisi her gün hayatlarında olup biten her şeyi konuşmak için hangi dünyada zamana sahipler? İkisinin mevcut konumları ile Cruise düşüncesi arasında büyük bir zaman farkı var gevşek bir program yürütmek iki çekerken İmkansız görev filmler aynı zamanda gülünç olmanın da ötesinde.

Peki Drew Barrymore ve Tom Cruise'un Kökeni Kim?

Hollywood sanıldığı kadar büyük değil, bu yüzden aynı konu hakkında konuşan birden fazla kanal görmek çok da şaşırtıcı değil. Ancak bu durumda, garip bir şeyler oluyor. Kadınlar Günü ve Yeni fikir aynı ana şirket olan ve şimdi Are Media olarak yeniden markalanan Bauer Media tarafından yönetilmektedir. Şirket, Bauer olarak bilindiğinde, şirketin Avustralya baskısını yayınladı. TAMAM MI! , geçen ay iptal edildi.

Scheidet Garth Brooks Trisha?

Esasen, söz konusu magazin dergileri olduğunda medya mülkiyetinde çok fazla çeşitlilik yoktur, bu nedenle yayınlar, temellerini örtmek için ya aynı hikayeleri ya da tam zıtları güvenle yayınlarlar - gelecekteki bir raporu okumak için şok olmazdık. Bu dergilerden birinden, bir kaynağın Barrymore'un bir daha asla çıkmayacağını nasıl söylediğiyle ilgili. Bu durumda, görünüşe göre bu yayınlar aynı 'içeriden alıntılar' belgesini paylaşıyor ve sadece hikayenin aynı versiyonunu tembelce atıyor gibi görünüyor, çünkü çoğu okuyucu muhtemelen herhangi bir özel bilgi almadıklarını fark etmeyecekler. çok geç olana kadar. Elbette, bu yayınların üçünün de açıkça sahte bir ihbarcı tarafından kandırılmış olması tamamen mümkündür, ancak bu sadece utanç verici olur.

Bunun masum bir hata olup olmadığını açıklığa kavuşturmak için, bu türden bir konudaki geçmiş raporlarına bu kanalların bir göz atalım. KB bunu yazdı Barrymore, Kristen Stewart ile anlaşmıştı. sette Çarli'nin Melekleri ve romantizmin kısa sürede çiçek açacağı neredeyse kesindi. Ancak, iki yıldızı birbirine bağlayacak hiçbir şey yoktu - Cruise'la olan bağlantısındaki sorun da bu. Mart ayında bile iddia etti Cameron Diaz, Barrymore'u ikna etmişti. başka bir çocuğa sahip olmak, yine Diaz'ı tamamen sahte bir anlatının içine sürüklüyor. Aslında derginin emin olduğu zamanları unutmaya başladık Barrymore hamileydi .

Aynı şekilde, Kadınlar Günü Geçmişte yanlış bir şekilde rapor etti ki oyuncu bekliyordu başka bir çocuk. TAMAM MI! yanlış iddia etti eski kocasıyla yeniden evleniyordu 2018'de, ancak bu hikayeyi tamamen unutmuş görünüyor. Cidden, bu magazin dergilerinin, mantıklı ve aslında okumaya değer bir şey bulmak istiyorlarsa arşivlerine ve birbirlerine sürekli bir göz atmaları gerekiyor. O zamana kadar, bunu hatıra paraları ve pahalı losyon reklamları arasındaki sayfaları doldurmaya yönelik tembel bir girişim olarak yazıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.