Are Tom Cruise ve Pahalı Kısa bir kaçıştan sonra 30 yıldan fazla bir süredir yeniden mi çıkıyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis Romantik söylentilere baktık ve gerçeği öğrendik.

Film yıldızı ve ikonik şarkıcı, 1985'te henüz 22 yaşındayken kısa bir ilişki yaşadı, ancak Küre , tüm bu yıllar sonra bir romantizmi yeniden alevlendirdiler. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Yıllardır hissettiklerini artık inkar edemezler. Bunca zamandır birbirlerini arzuladıklarına şüphe yok. Tekrar bir araya geliyorlar ve herhangi bir koşul olmadan Hawaii, Vegas ve Los Angeles'ta seksi bağlantılar için buluşuyorlar. 'Prizin sözde kaynağı, 16 yaşındaki yaş farkının Cruise için bir sorun olmadığını, çünkü 56 yaşındaki aktörün 'kendi yaşında bir kadın bulamadığını ve Cher harika göründüğünü söylüyor. 72 yaşında olabilir ama 35 yaşında bir bedene sahip. ' Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Arkadaşları, birbirleri için belirli bir ihtiyacı karşıladıklarını düşünüyorlar. Birbirlerinin kollarına döndükleri için kesinlikle heyecanlı görünüyorlar. '

Gazetenin hikayesi, anonim ve izlenemeyen bir 'içeriden' gelen söylentilere dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize Cruise ile çıkmadığını söyleyen Cher’in temsilcisiyle görüştü. Dergi bu makaleyi uydurmuş gibi görünüyor çünkü Cher röportajda Cruise'la kaçışını tartıştı ile Günlük posta geçen ay. Ancak şarkıcının yakın tarihli bir röportajda romantizmi tekrar ziyaret etmesi, onu gerçek hayatta yaptığı anlamına gelmez.

Hatta aynı röportajda Cher şu anda kimseyle çıkmadığını söyledi ve ekledi: “Son zamanlarda tüm erkek arkadaşlarla yaşadığım sorun şu ki, onlarla hiçbir yere gitmek istemiyorum çünkü tutamıyorsun. İlişkiniz, yaptığınız her şeyin ve çektiğiniz her resmin Instagram'da olacağı bu tür bir akvaryum balığı kasesine gidiyor. ' Basitçe söylemek gerekirse, şarkıcı Hawaii, Las Vegas ve Los Angeles'ta Cruise'la gerçekten çılgın bir romps yaşıyor olsaydı, birlikte görülmeleri neredeyse imkansızdı.

İşin garibi, bu ilk kez değil Küre aktör ve efsanevi bir şarkıcıyı içeren sahte bir hikaye uydurdu. Daha geçen ay Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Cruise, Scientology'ye katılmak için Barbara Streisand'ı işe almaya çalışıyordu. . Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.