Filme çekildiği gibi Görev: İmkansız 7 devam etti, magazin haberleri romantizm söylentileriyle dolup taşıyor. Bir tabloid iddiası Tom Cruise her iki yıldız arkadaşına aşık oldu, Vanessa Kirby ve Hayley Atwell . Bu yaygın söylenti ne kadar doğrudur? Dedikoducu Polis araştırır.

Roma

(Gennaro Leonardi / Shutterstock.com)'Tom’un Bir İhtiyacı Var… Öncü Leydilerini Romalaştırma İhtiyacı Var'

Göre Yeni fikir , Cruise “sette hem Kirby hem de Atwell ile flört etmeye başladı. İçeriden biri, 'Bir an Vanessa'yı bir köpek yavrusu gibi takip ediyor ve bir sonraki Hayley 'Cruise, Katie Holmes'dan boşandığından beri kimseyle kimseyle çıkmadı, bu yüzden tabloid,' helikopterinde ve romantik akşam yemeklerinde '' tekliflerine 'inanıyor. 'dördüncü Mrs. Cruise' u bulmak olabilir.

Kirby'ye Eğiliyor

'Hayley kur yapma' ile gurur duyarken, tabloid Cruise'un Kirby ile daha çok ilgilendiğine inanıyor. İçerdeydi Görev: İmkansız-Serpinti 'bir tür kötü adam' olarak ve Cruise kişisel olarak 'geri getirildiğinden emin oldu.' Bir kaynak 'Tom sert düştü' ve ikisinin 'bir ton ortak yanı var' diyor. Ayrıcalıklı içeriden biri, magazin gazetesine 'Tom’un gelini olmanın Vanessa olmasının daha muhtemel' olduğunu söylüyor.

İmkansız görev Belgesel Değildir

Cruise sette gerçekten aşık görünüyor çünkü Ethan Crane, M: I7 karakter, her iki oyuncu ile romantik sahneler paylaşıyor. Magazin dergisi sadece Cruise'un fotoğraflarını karakter olarak kullanıyor ve gerçek hayattaki gibi davranmaya çalışıyor. Bu anlatının farklı bir versiyonu, geçtiğimiz haftalarda tüm magazin dergilerinde yer aldı ve hala doğru değil.

Bu Çok Tanıdık Geliyor

Tüm bu anlatı bu noktada ölümüne yapılmıştır. Yeni fikirler kardeş çıkışı Kadınlar Günü, Cruise olduğunu bildirdi sadece Atwell'e yaltaklanmak , süre Temasta Cruise olduğunu bildirdi Kirby'nin peşinde . Sonra Küre hikayeleri bir araya getirip Cruise'un ' dördüncü bir eş için avlanmak . ' Ürpertici.

Bu üç hikayeden biri Temasta bu yenisine en çok benzeyen Yeni fikir . 'Eğer onlarla aynı odadaysanız, bağlantıyı fark edebilirsiniz' diyen şüpheli içeriye nasıl 'güvenmemiz' gerektiğine dair neredeyse aynı alıntıyı içeriyor. Dedikoducu Polis Bu hikayenin her versiyonunu bozdu, çünkü setteki herkes bu tabloidlerin aksine kurguyu gerçeklikten ayırabilen bir profesyonel.

Wer ist Jamie Foxx Freundin

Kirby Romantizmi Reddetti

İle bir röportajda Marie Claire promosyon Taç , Kirby söylentiyi tartıştı o ve Cruise evlenecekti. Cruise'a iltifat etti, ancak kendi ailesi söylentilere inandığında şokunu dile getirdi. 'Şimdi okuduklarına inandıklarını sanmıyorum çünkü sen okuyamazsın. Hiçbiri gerçek değil. Bu söylenti, onun dağıttığı söylentiyle tamamen aynı olduğundan, hikayenin doğru olmadığını söylemek güvenlidir.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Bu, Cruise'u bir aşk üçgenine sokan tabloid ile aynı Nicole Kidman ve Prenses Diana . İddiaya göre Kidman, Galler Prensesi'nin aşık olduğu için hala kin besliyor, ancak herkes uzun zamandır yoluna devam etse de. Gazete gazetesi ayrıca Angelina Jolie'nin 'uygunsuz bir teklifi' reddetti -den Vampir ile Söyleşi star. Cruise'un Jolie'ye onunla hiç çıkmadan evlenmesi için bir teklifte bulunduğunu iddia eden hikaye. Tüm hikaye hiçbir zaman mantıklı gelmedi.

Bir filmin içindekini gerçek hayattakinden ayıramayan başka bir hikaye için, Yeni fikir yakın zamanda talep edildi Julia Roberts bebekler istedi onunla Güzel kadın başrol oyuncusu Richard Gere. İkisinin birkaç filmde bir araya gelmesi gerçek hayatta hiçbir şey ifade etmiyor. Cruise çekici bir adam olduğu için bir şöhrete sahip olsa da, setteki kadınların yarısını büyülediğine dair söylentinin doğruluğu yok. M: I7 .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.