Vardır Tom Cruise Aşk hayatına sahip olmak yerine Scientology'yi mi seçtiniz? Bu haftaki bir tabloid, ünlü aktörün aşkı bulmak için uzun süredir mücadele ettiğini, çünkü kendisini 'tartışmalı dinine' çok bağlı olduğunu öne sürüyor. Dedikoducu Polis rapora baktı ve bazı önemli açıklamalar ve gözlemler yaptı.Tom Cruise’un Romantik İkilemi

Bu hafta, Kadınlar Günü Tom Cruise'un imkansız bulduğu tek görevin sevecek başka bir kadın bulmak olduğunu iddia ediyor. Oyuncunun aktrisler Katie Holmes, Nicole Kidman ve Mimi Rogers'la 'feci' evliliklerinden sonra, magazin dergisi onu 'yadsınamaz bir aşk lanetiyle boğulmuş' olarak ilan etti ve doğal olarak basit bir açıklaması vardı: Cruise'un dini.Tom Cruise ve Katie Holmes kırmızı halıdaki kameralara gülümsüyor

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Cruise, onlarca yıldır sadık bir Scientolog'du, ancak şimdi, magazin dergisi ve kaynakları, aktörün 'tartışmalı din Scientology' ye 'tam bağlılığı' ile gelecekteki aşk hayatı için kendi potansiyeline zarar verdiğini öne sürüyor. Kaynak, temelsiz bir şekilde, 'Tom'un dini, aşkı bulması söz konusu olduğunda büyük bir sorundur' diyor ve ekliyor,

Warum hat der Disney-Kanal Jessie beendet?

Sadece pek çok kadını ertelemekle kalmıyor, aynı zamanda evlendiği kişiyle ilgili Scientology'nin 'taç prensesi' olma beklentisi seçeneklerini sınırlıyor.

Cruise Hayatında Sadece Bir Aşk İçin Yer Vardı

Bir şeyin taç prensesi olma yolunda genellikle çok fazla rekabet vardır. Dinini paylaşanlar da dahil olmak üzere her kadının, Scientology nedeniyle Tom Cruise'la çıkmaktan veya başka bir şekilde romantik bir şekilde ilişki kurmaktan korkması çok uzak görünüyor. Her şeye rağmen, kaynak hararetle Cruise'un 'kiliseyi aşk için bırakmayacağı' konusunda ısrar ediyor ve kaynak şu sonuca varıyor:Şöhretine sahip olduğunuzda birini bulmanın yeterince zor olduğunu biliyor, ancak kutuplaştırıcı dinini karışıma katarak bunun onun için olmayacağını anladı.

Nicole Kidman ve eski kocası Tom Cruise birlikte kırmızı halıda yürüyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Magazin dergisinin Tom Cruise’un üç eski karısını listelemek zorunda olması, Cruise’un ilgilendiği kadını sunağa götürmede genellikle çok az sorun yaşadığını kanıtlıyor. Bu saçmalık, bu çıkışın daha geçen ay bir makale yayınladığını düşünürsek çok saçma. Cruise onunkini eziyordu. Görev: İmkansız 7 başrolde Hayley Atwell .

Hangisi doğru, Cruise çıkmayı bıraktı ya da rol arkadaşı peşinde koşmakla ilgilendi? Ayrıca, kadınlar onunla ilgilenmiyor mu yoksa kimseye kendisiyle dini arasına girme şansı vermiyor mu? Tabloid açıkça takip edecek bir anlatı seçemez, bu yüzden hepsinin peşinden gidiyor.

Bu çıkış, Tom Cruise’un aşk hayatına açık bir şekilde takıntılı olsa da, bununla ilgili çok az içgörü var. Çıkış bildirdi Cruise ve Michelle Dockery arasındaki romantizm ile bir aşk üçgeni Cruise, Renee Zellweger ve Colin Firth , Hem de ile gizli bir ilişki Mumya başrol oyuncusu Sofia Boutella . Tüm çeşitli raporlarına rağmen, hiç kimse onun hakkında bir parça doğruluk elde edemedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.