Tom Cruise yalvarmıyor Katie Holmes ayrılığını takiben onu geri almak Jamie foxx saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Bununla ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil.

Film yıldızı birkaç yıldır Holmes ve 13 yaşındaki kızı Suri'den uzaklaştı, ancak KB , şimdi tekrar bekar olduğu için eski karısıyla bir uzlaşma umuyor. Sözümona bir kaynak dergiye, 'İkinci Jamie'nin ortadan kalktığı, Tom'un Katie ile temasa geçip alçakgönüllülükle bir toplantı talep ettiği söyleniyor,' dedi.İsimsiz ihbarcı, Holmes'un eski kocasıyla yüz yüze görüşmeyi düşündüğünü, 'Jamie'den ayrıldıktan sonra kesinlikle mücadele ettiğini' söyleyerek devam ediyor. Sözde kaynak, aktrisin büyük olasılıkla New York'taki evinin bahçesinde bir buluşma ayarlayacağını söylüyor çünkü 'Tom'un tam kontrolü ele geçirmesine izin vermek üzere değil. Eğer olursa, söylediği yerde ve zamanda olur. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Cruise'un ergenlik çağındaki kızıyla yeniden bağlantı kurmak istediğini söyler, bu da onun Holmes ile çalışmasını sağlamak için istekli olmasının diğer nedenlerinden biridir. Görünüşte sahte kaynak, 'Katie'den boşandıktan sonra bir daha asla aşkı bulamadı ve ona yakın insanlar onu asla unutamadığına ikna oldu' diye ekliyor. 'Suri'nin hayatına geri dönmesini istiyor ama iyimser de Katie ile işler yeniden romantikleşebilir.'

Magazin dergisinin makalesinin kurgusal olmasına ek olarak, pek de mantıklı değil. Holmes ve Foxx, birkaç yıl boyunca açık ara aşk yaşadılar, ancak asla bir araya gelmediler ve dinamikleri oldukça alışılmadıktı. Cruise, 2012 boşanmalarından bu yana herhangi bir noktada teorik olarak Holmes'un hayatına geri dönmeye çalışabilirdi. Cruise'u anlatıya sürüklemeye çalışan çıkışa rağmen, aktrisin Foxx ile olan sıradan aşkının sonu önemli bir dönüm noktası değil.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Kayıtta Holmes'un temsilcisi tarafından eski kocasının ne kendisi ne de kızıyla yeniden bir araya gelme konusunda uzlaşmadığı söylendi. Cruise’un eski karısından ve genç kızından uzaklaşması söz konusu olduğunda 'hiçbir şeyin değişmediği' söylendi. KB sadece eski kocasını içeren uydurma bir senaryo ile aktrisin Foxx'tan ayrılmasından faydalanmaya çalışıyor.

Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçen ay magazin dergisini basmıştı Holmes, Foxx’un bebeğine hamileydi , bu nedenle, çıkış noktasının eski çiftin romantizmi hakkında hiçbir fikri olmadığı oldukça açık. Geçen yıl dergiyi, hakkında bir hikaye uydurması için aradık. Cruise, Holmes ve Foxx'a evlenme kutsamasını veriyor . Bu sadece uydurma hikaye değil, aynı zamanda aktörün eski karısını geri istemesiyle ilgili bu son hikaye ile çelişiyor. Yayının sicili kendini gösteriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.