Tom Cruise yalvarmıyor Demi Moore saçma bir tabloid habere rağmen, onun sözde 'Scientology gelini' olmak. Hikayede gerçek yok. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB ancak Moore, Scientology ve onun eski Birkaç iyi adam co-star, onu işe alan kişidir. Sözde içeriden biri, 'Harika arkadaş oldular ve iletişim halinde kaldılar, ancak son zamanlarda işler kızışmaya başladı' dedi. 'Arkadaşlar, Tom’un Demi’yi bir sonraki Scientology gelini yapacağına inanıyor.'İddia edilen kaynak şöyle devam ediyor: 'Aralarındaki kimya cızırtılı ama Tom ve Scientology arkadaşlarını heyecanlandıran şey, Demi'yi kilisenin öğretilerine kaptırma olasılığı.' Şüpheli habercisi, Cruise ve Moore'un gizli randevular yaşadığını söylemeye devam ediyor, ancak bu buluşmalar her zaman Scientology'nin kurucusu L. Run Hubbard hakkında “dersler” içeriyor.

'Kilise arasındaki kelime, Demi'nin imzalamaya birkaç gün kaldığı' diye ekliyor, görünüşte var olmayan içeriden. Tom heyecanlanmış olmalı - çok uzun zamandır yalnızlık çekiyor. Scientologlar yıllardır Demi'yi dahil etmek istiyorlar ve Tom'un kendisine 'yüzü' olarak katılabilecek yeni bir eş bulmasını istiyorlar. ”

Derginin raporu hakkında hiçbir şey doğru değil. Aslında, görünüşe göre basitçe yazılmıştır çünkü Moore bir röportaj sırasında Cruise hakkında konuştu Howard Stern Gösterisi bu aydan daha erken. Aktris, radyo programında Cruise ile birlikte başrol oynamak için bir seçmede başarısız olduğunu açıkladı. Süper silah . Doğal olarak, oyuncu ikilinin geç saatlerde yeniden bağlanmasından bahsetmedi. Magazin gazetesi, sadece Moore'un yakın tarihli bir röportajında ​​Cruise'un isminden bahsettiği için önermesini ortaya atmış gibi görünüyor.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve yayının makalesini saçma olduğu için reddeden. Ayrıca kayda değer, bu ilk değil KB Dinine katılmak için bir aktrisin peşinden giden Cruise hakkında bir hikaye uydurdu. Temmuz ayında, dergiyi haksız yere iddia ettiği için aradık Cruise, Dakota Johnson'la çıkmak istedi ve bu süreçte onu bir Scientolog yap.

Moore’un aşk hayatı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda tabloid çok daha iyi değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için çıkışını bozdu Moore, Robert Pattinson ve Sienna Miller ile 'aşk üçgeninde' . Bu makalenin tek bir yönü bile uzaktan doğru değildi. Moore ve Cruise'u içeren bu son film daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.