Yaptı Tom Cruise yasaklamak Katie Holmes Met Gala'dan? Yeni bir rapor, oyuncunun eski karısının bu yılki baloya katılmamasının nedeni olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak iddiayı çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Avustralya Holmes'un Metropolitan Museum of Art’ın bu ayın başlarında her yıl düzenlenen yıldızlarla dolu etkinliğine katılmaması bir “şok” oldu ve festivalleri atlamak için “onun seçimi olmayabilir” diye iddia etti. Web sitesine atıfta bulunma Kör Dedikodu , magazin gazetesi 'tanınmış bir aktrisin' dini teması 'Cennet Bedenleri: Moda ve Katolik Hayal Gücü' nedeniyle galaya gidemeyeceği söylentisini anlatıyor.Dergi, söz konusu oyuncunun Holmes olduğunu ve Cruise'un Scientology'ye olan bağlılığı nedeniyle Katolik temalı etkinliğe katılmasının engellendiğini varsayıyor. Çıkış, dedikodu blogundaki isimsiz maddeden alıntı yapıyor: “Nafaka toplamak için kocasından boşanmasında kabul ettiği bazı koşullar vardı. Birincisi, onun kendi dini dışında hiçbir dini alenen destekleyemeyeceğiydi. '

Yayın, 'Tom'un 2012'deki bölünmelerinden çok sonra bile Katie'yi kontrol edeceğini düşünmenin tuhaf olduğunu' kabul ediyor ve ayrıca 'şipşak boşanmalarının ayrıntılarının asla kamuoyuna açıklanmadığını' da kabul ediyor. Yine de tabloid, Holmes'un Scientology ile bağlantılı olmayan herhangi bir dini etkinliğe katılmasını engelleyecek böyle bir şartın olabileceğine inanıyor. Hikayedeki sözde 'içeriden' biri, 'Katie evlilikten o kadar kötü bir şekilde çıkmak istedi ki, şartları kabul etti.'

Ancak bu iddialar pek mantıklı değil. Kör maddeye dayanarak, Holmes'un 'herhangi bir dini alenen destekleyemeyeceği' ancak Scientology'yi destekleyemeyeceği iddia edilse de, yaklaşık altı yıldır Kilise ile herhangi bir bağlantı göstermedi. Ayrıca Katolikliği alenen reddetmedi, aslında tam tersi. Bir 2016'da 'James Corden ile Geç Geç Şov' da yer aldı. Holmes sadece en sevdiği Noel şarkısını paylaşmakla kalmadı, aynı zamanda çocukken bir Noel şovunda yaptığı step dansını da gösterdi. Aynı yıl, Holmes, 'Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show' da konuştu Hala nasıl ilahiler söyleyip '12 Days of Christmas' şarkısını söylediği hakkında.

Ve 2014'e geri dönersek, Holmes, kızı Suri'nin Noel dilek listesini bile açıkladı . Açıkçası, 'Dawson’s Creek' yıldızının inancını açıkça göstermekte hiçbir sorunu yok. Bu nedenle, Katolik teması ve Cruise'un sözde dini yasaklaması nedeniyle Met Gala'ya gidemeyeceği iddiası geçerli değil. Ve süre TAMAM MI! Blind Gossip'in anonim blog gönderisine güveniyor, Dedikoducu Polis ayrıca, kayıtta bize baloya katılmamasının asıl sebebinin şehir dışında 'çalışmak' olduğunu söyleyen Holmes temsilcisi ile görüştü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.