Dır-dir Tom Cruise gerçekten bir 'zorba' gibi davranmak Top Gun: Maverick co-stars? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

ist shaq mit hoopz verheiratet

Göre Küre Cruise, oyuncu kadrosuna sahip Süper silah 'Yumurta kabuğu üzerinde yürümek' adlı devam filmi, çünkü konu yaklaşan filmin tanıtımı söz konusu olduğunda emirleri geri çeviriyor. Sözde 'içeriden' biri dergiye, 'Tom’un mükemmelliğe olan ihtiyacı aşırı hızda ve tüyleri diken diken olmuş ve etrafta dolaşması cehennemde' diyor. 'Kendisine gelince, hata payı yok ve her ayrıntıyı terletiyor. Bu filmi bir araya getirmesi yıllar aldı ve onu mahvetmek istemedi ve kesinlikle başka kimsenin de şansını kaçırmasına izin vermedi. 'Çıkış, Cruise'un ortak yıldızları talep ettiğini iddia ediyor Miles Teller , Jon Hamm , Glen Powell ve Ed Harris filmin 26 Haziran'daki gösterime girmesinden önceki ve sonraki haftalarda programlarını net tutun ' Top Gun: Maverick röportajlarda ve sosyal medyada günde on kez ”. Şüpheli ihbarcı şunları ekliyor: 'Onları günde birkaç kez doğrudan arıyor, telefonda emirleri havlıyor ve başka nasıl vızıltı oluşturmaya yardımcı olacaklarını bilmek istiyor.'

Sözde kaynak, Cruise'un kıdemli aktör Harris'e 'birisi ona en sevdiği rolün ne olduğunu sorduğunda, 'amiral Top Gun: Maverick . ' Genç yardımcı yıldızlar Teller ve Powell'a gelince, Cruise'un 'kırmızı halıdaki savaş pilotları gibi görünmeleri için' çekimlerden sonra titiz antrenmanlarını sürdürdükleri için 'erimeye başladığı' söylendi. Görünüşte var olmayan içeriden ekliyor: 'Herkesin kendisi kadar istekli olmasını istiyor ve tüm oyuncu kadrosunun pazarlamayla ağırlıklarını çekmesini istiyor.'

Film çekmeye gelince Cruise herkesin bildiği gibi yoğun, ancak tabloid'in raporu tamamen kurgu. Aslında, oyuncunun rol arkadaşlarının onun için övgüden başka hiçbir şeyi yoktu. Aslında geçen yıl, Teller, Cruise'un ne kadar 'titiz' olabileceğinden bahsetti ama uzaktan olumsuz bir şekilde değil. Teller, 'Nasıl film yapılacağı konusunda bir ustalık sınıfım var' dedi. 'Kelimenin tam anlamıyla o adamın arandığı her ayrıntı ve onunla çalışan herkes şanslı.'

Bu aydan daha erken, Powell, Cruise ile çalışmaktan övgüyle bahsetti bir röportajda, 'Tom insanların düşündüğü kadar harika. O kadar iyi, çalışkan, o kadar cömert, müsait olduğu kadar. O, adam.' Ve geçen hafta Oscar'da bir röportaj sırasında, Hamm, 'Tom ile çalışırken olağanüstü bir deneyim' yaşadığını söyledi. Oyuncuya, orijinaline kadar yaşayan herhangi bir baskı hissedip hissetmediği bile soruldu. Süper silah ve o yanıt verdi, 'Aman Tanrım, hayır. Baskı yok. Herhangi bir baskı varsa, Tom'un üzerindedir. ' Cruise'un diktatör değil, harika bir işbirlikçi olduğu oldukça açık.

Yine de Dedikoducu Polis Filme yakın bir kaynağa ulaşmak, bize yayının raporunun uydurma olduğunu garanti ediyor. Biri, meslektaşlarına zorbalık yaparak onlarca yıldır dünyanın en büyük film yıldızı olmuyor. Cruise ile çalışan hemen hemen her insanın ona hayranlıktan başka hiçbir şeyi yoktur.

Neueste Nachrichten Brad Pitt und Angelina

Ne zaman döneceğim Top Gun: Maverick geçen yıl hala üretimdeydi, Küre yanlış iddia edildi Cruise, Scientology için yardımcı yıldızlarını işe almaya çalışıyordu. . Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi de çürüttü. Dergi, oyuncu arkadaşlarıyla sınırları aşan aktör hakkında yinelenen bir temaya sahip. Konuyla ilgili bu son görüş daha saçma.

Kaynaklar

  • Welk, Brian. '' En İyi Silah: Maverick 'Star Miles Teller Tom Cruise'a Ayakta Kalmanın Zor Olduğunu Kabul Etti.' The Wrap, 14 Haziran 2019.

  • Kratofil, Colleen. 'Glen Powell, Tom Cruise ile Top Gun: Maverick:' He’s the Man! '

    Wer ist Ron Whites Frau?
  • Jones, Sarah. 'Jon Hamm, Tom Cruise ile' En İyi Silah: Maverick 'Üzerinde Çalışırken' Olağanüstü Deneyim 'Üzerine Coşuyor.' HollywoodLife, 10 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.