Sahip olmak Tom Brady ve Gisele Bundchen evliliklerini kurtardı mı? Kaynaklar, bir tabloid Bündchen'in geçen yıl boşanma davası açmasına “günler” kaldığını söylüyor, ancak Brady onu evliliklerine bir şans daha vermesi için güçlükle ikna etmeyi başardı. Dedikoducu Polis iddiaları araştırır.(Temasta)İddiaları Bildir Gisele Bundchen Boşanmadan “Günler” Uzağındaydı?

Son sayısına göre Temasta Tom Brady, karısı Gisele Bündchen'i kaybettiğinden şüphelenilen herkesten daha fazla yaklaştı. Brady geçen yıl Howard Stern ile yaptığı röportajda Bündchen'in 'aile için üzerime düşeni yapıyormuş gibi hissetmediğini' açıkladı. Bir kaynak magazin gazetesine verdiği demeçte, Brady ve Bündchen evliliklerinin durumu hakkında samimi bir şekilde konuşmadan önce, 'Gisele boşanma davası açmaya birkaç gün kaldı.'mit wem ist eugene levy verheiratet

Kaynak, görünüşe göre Bündchen 'ailesini büyütmek için multi-milyon dolarlık modellik kariyerini feda ettiğini ve' ve Tom bencil bir koca olarak bana borcunu böyle mi ödüyor? 'Diye düşündüğünü hissetti. 'Her şeyi kaybedebileceğini' anlayan Brady, çiftin 'derinden zarar görmüş' birleşiminde 'köklü değişiklikler' yapmaya başladı. İçeriden biri şöyle devam ediyor: 'Pek çok zor konuşmadan ve Tom bazı kuralları kabul ettikten sonra, evliliklerini kurtardılar.'

fergie verheiratet mit josh duhamel

Bundchen, Tom Brady için Yasayı Bırakıyor

'O ve Tom bu konuyu derinlemesine konuştular ve uzlaştılar,' diyor ve haberci, Brady'nin 'evlilikleri için yeni kurallar koyma zamanı geldiğinde tüm kararları Gisele'ye bırakmasına' izin verdiğini ekliyor. Bündchen'in Brady'de ortaya attığı ilk kurallardan biri, 'Gisele onu ailesiyle birlikte evinde istediği için takım arkadaşlarıyla parti yapmasına izin verilmemesi' idi.

NFL yıldızı, çiftin çocuklarının yanı sıra 'onunla daha dikkatli olmalı'. Belirlenmiş bir emeklilik tarihi başka bir zorunluluktur ve eşlerin 'Tampa Bay ile mevcut iki yıllık sözleşmesi sona erdiğinde' gerçekleşeceğini iddia ettikleri iddia edilir. Son kural kesinlikle kaşları kaldırmaktır. Kaynak, Brady'nin '[Bündchen] 'e telefonunun şifresini vermesi gerektiği” konusunda ısrar ediyor. Sebep? Muhbir, 'bir göz atıp çalışmadığını veya takım arkadaşlarıyla ortalıkta dolaşmadığını gerçekten görebileceğini' iddia ediyor.Görünüşe göre Brady anlaşmadan daha mutlu olamazdı ve hatta 'dünya dışı bir aile tatili planlıyor - Maldivler'de bir ada kiraladığını duydum. Kesinlikle karşılayabilirler ”Bu tatil, çiftin şu anda inşa ettikleri ve bir sürü çan ve ıslık eklemeyi planladıkları' rüya evine 'ek olacaktı. İlginç bir şekilde, tabloid ekliyor: 'Kesinlikle karşılayabilirler: Birleşik net değerleri şu anda 550 milyon dolar ve artıyor.'

Sözde 'içeriden' olan ve makalenin yazarının aynı kelimeyi kelimesi kelimesine aynı ifadeyi kullanması ilginç değil mi? Her ikisi de, sözde farklı iki kişinin aynı makalede kullanması için büyüleyici bir ifade biçimi 'Elbette paraları da var' diyor. İki ayrı kişinin aynı ifadeyi kullanması pek olası görünmüyor, bu da bizi 'içeriden' ve makalenin yazarının aynı kişi olduğuna inanmaya götürüyor. Bu, kaynağın söylediği her şeyi sorgulamaya çağırıyor.

Bunun yanında, apaçık ortada Dedikoducu Polis bu haberin bu haberi yayınlamaya karar vermesinin tek nedeni, Brady’nin son Super Bowl galibiyetiydi. Futbol yıldızı haberlerde yer aldı, bu yüzden tabloid şimdi bu uzun hikayeyi uydurmayı seçti. Evet, Brady geçen yıl Bündchen'in evliliklerinden olduğu gibi memnun olmadığını itiraf etti, ancak aynı zamanda karısı ve ailesiyle işleri düzeltmek için işe koyulduğunda da ısrar etti. Geçmişle ilgili bir hikayeydi, şimdiki zamanla değil. Gerçek şu ki, kurtarılması gerekmeyen bir evlilik, bu tabloid'in sunduğu gibi 'kurtarıldı'.

Original Jake von State Farm

Tom Brady ve Gisele Bündchen arasındaki varsayılan evlilik sorunları, magazin dergilerinde popüler bir anlatı olmuştur. Birkaç tane In Touch'lar Kardeş kuruluşlar, çiftin evliliğinin ya dışarıda olduğunu ya da normale döndüğünü iddia eden raporlar yayınladı. Örneğin, Yaşam ve Tarz geçen yaz bunu rapor et Bündchen, Brady'nin 'bencil' olduğunu düşünüyordu. Dedikoducu Polis Bündchen’in sözcüsünün reddi de dahil olmak üzere bu sahte iddialarla çelişecek çok sayıda kanıt buldu. Geçen yıl bu kez, aynı çıkış iddia etti çift ​​600 milyon dolarlık boşanmaya gidiyordu . O zamanlar bu doğru değildi ve şimdi de kesinlikle doğru değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Ellen Degeneres und Portia de Rossi küssen sich

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.