Tom Brady NFL'deki geleceği belirsiz olabilir, ancak Gisele Bundchen değil. 600 milyon dolarlık boşanma kararı aldıklarını iddia eden bir tabloid yanlıştır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Sahte bir kapak hikayesinde Yaşam tarzı Magazin, Bundchen'in 'Tom'a emekli olması için yalvardığını' iddia ediyor. Çıkış, sözde bir kaynağın 'Gisele eğitimine ve oyun programına katlanıyor, ancak evden uzakta olmasından çok nefret ediyor' dedi. Patriots oyun kurucusu bir tür playboy gibi etrafta uçuyor gibi değil. O çalışıyor ve Bundchen, profesyonel bir sporcuyla neredeyse 12 yıl evli kaldıktan sonra bunu kesinlikle anlıyor.Yine de şüpheli kaynak, Brady ve Bundchen'in emekli olmayı reddetmesi nedeniyle 'bazı çirkin kavgalar' yaşadığını iddia ediyor. 'Biri Gisele'nin Tom'a bir medyumun onu terk etmesini söylediğini söylemesinden sonraydı' diye ekliyor şüpheli içeriden. Elbette ona bunun saçma olduğunu söyledi ve ona güldü. Birbirlerine gerçekten çirkin şeyler söylediler - gerçekten kötüleşti. Bazı arkadaşlar geri dönüşün olmadığını düşünüyor. '

Bundchen, bu sahte anlatıyla doğrudan bir şekilde çelişiyordu. ile son röportaj Gözlemci . İçinde süper model yayına şöyle diyor: 'Kocamla 12 yıldan fazla bir süredir birlikteyim ve bildiğiniz gibi erkekler çok ... Çok fazla ilgi istiyorlar ... Yani bence önemli olan tamamen herkesle anlar sunun. Bunun yerine getirilmesine yol açtığını düşünüyorum. ' Hem çocukları hem de kocasıyla her zaman “orada” olmaya çalıştığını anlatmaya gider.

Geçen hafta, Bundchen Instgram sayfasına bir fotoğraf gönderdi kızını alnından tatlı bir şekilde öptüğünü ve Brady, gönderiye aynı tatlılıkla yorum yaparak, 'İki aşkım' yazdı. Bu aydan daha erken, Bundchen bir Instagram gönderisi paylaştı kızının bir Patriots maçında süitinden babasını izliyor. Model, 'Hadi gidelim !!!!' başlığını ekledi. Bu, Bundchen'in emekli olmayacağı için kocasından boşanmaya hazır olduğu fikriyle tamamen çelişir. Gerçekte, futbol kariyerini destekliyor. Magazin gazetesinin çiftin ilişkilerinde neler olduğuna dair hiçbir fikri yok.

Eşler kendilerini son zamanlarda bir dizi yanlış tabloid raporunun ortasında buldular. Geçen ay, Yaşam ve Tarz kardeş yayın Star , haksız yere iddia edildi Brady ve Bundchen ayrı hayatlar yaşıyorlardı . Çıkış, 'O kendi işini yapıyor ve kendi işini yapıyor ve bu şekilde daha mutlular. Bu, birbirlerini önemsemedikleri anlamına gelmez, kendi yollarıyla yaparlar. Bundchen, son röportajıyla bu önermeyi tamamen çürüttü. Dedikoducu Polis bu son hikayenin daha kurgu olduğunu doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.