Timothee Chalamet genç olabilir ama o yaşının ötesinde açıkça yetenekli . 24 yaşındaki aktör liseye gitmeden önce bile, oyunculuk pirzolası, LaGuardia Müzik ve Sanat ve Sahne Sanatları Lisesi'ne kaydolması için doğru insanları etkileyebildi. Aktör, yaklaşan filmde kim olacak Kumdan tepe Ancak efsanevi okula gitme şansını neredeyse kaçıracaktı, ta ki birisi onun adına adım atana kadar.

Vanity Fuarı Harry Shifman ile konuştu , LaGuardia'da drama öğretmeni olan. Okulda öğretmenlik yaptığı 26 yıl boyunca inanılmaz yetenekler gördü. Ne de olsa burası Jennifer Aniston, Awkwafina ve Al Pacino gibi dev yıldızların mezun olduğu okul. Yıllar boyunca gördüğü diğer tüm başarılı öğrencilere rağmen, Chalamet’in prestijli okula katılma seçmeleri Shifman için göze çarpan bir hatıradır.Timothee Chalamet’in öne çıkan seçmeleri

Chalamet’in seçmelerinin Shifman için bu kadar unutulmaz olmasının bir nedeni de, ona şimdiye kadar potansiyel bir öğrenciye verdiği en yüksek puanı vermesiydi. 'O gerçekten o kadar iyiydi ve o zamanlar, bilmiyorum, 13 olmalıydı. Büyüleyiciydi, ”diye hatırladı Shifman. 'Bu çocuğun çok ilginç, yetenekli ve çekici olduğu zaten belliydi.' Ancak tüm bu övgüye rağmen Chalamet okula kabul edilmedi.

The Beni Adınla Ara aktörün kız kardeşi okula gitti ve Shifman'a kardeşinin içeri girmediğini bildirdi. Daha fazla cevap için hemen müdüre gitti. 'Nedense, kim bilir, belki ortaokul kayıtlarında bir şeydi, geç kalmıştı, ya da ne olduğunu bilmiyorum - röportajda reddedilmişti. Chalamet'in büyük yeteneğinin farkında olan Shifman, çocuğun davasını savunur.

Kalbin değişimi

Neyse ki, müdür argümanlarına duyarlıydı. Chalamet okula kabul edildi. Aslında, Tanrıya şükür yaptı, diye ekledi Shifman, 'çünkü bilmiyorum, muhtemelen şu anda tıp fakültesinde olacaktı.' Shifman müdahale etmeseydi, Chalamet’in Greta Gerwig’in uyarlamasındaki çarpıcı performansını göremezdik. Küçük Kadınlar ya da Netflix’te King Henry V olarak görkemli tasviri Kral .

Chalamet ve Selena Gomez, aşk çıkarlarını oynadıktan sonra geliştirdikleri dostluk sayesinde magazin dergilerinde sık sık birbirine bağlanıyor. New York'ta Yağmurlu Bir Gün . İki yıldız, ilişkilerinin tamamen platonik olduğu konusunda ısrar ediyor, ancak bu, magazin dergilerinin çıktıkları anlatıyı zorlamaktan alıkoymuyor. 2018 yılında Tamam mı! Avustralya iddia edildi Gomez’in o zamanlar erkek arkadaşı Justin Bieber, Chalamet ile olan arkadaşlığını kıskanıyordu . Dedikoducu Polis O sırada bu söylentiyi reddeden duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi. Magazin dergileri, onlara hızlı para kazandıracağını düşünürlerse gerçekten bir şey söyleyecekler.