Chris Evans, Kaptan Amerika'dan daha fazlasıdır, sertifikalı bir rüya teknesidir. Yakışıklı yıldız bir sürü insan ona bayılıyor bu yüzden sürpriz değil onun birkaç kız arkadaşı vardı . Yardımcı yıldızlarıyla yakın çalışan çoğu ünlü gibi, onlar da çıkıp aşık olabilirler. Evans için de aynı şey söylenebilir. Evans, ilişkileri hakkında hiçbir zaman çok açık olmamasına rağmen, bazı kayda değer bayanlarla birlikte olmuştur. İşte Evans'ın romantizmi paylaştığı tüm kadınlara bir bakış.

Chris Evans’ın flört tarihi

Evans, 2001'den 2006'ya kadar aktris Jessica Biel ile çıktı. Eski çiftin uzun süreli bir ilişkisi vardı ve hatta bir noktada evlilik hakkında düşünüyorlardı. Hep bunun hakkında konuşuruz. İkimiz de evli olmak istiyoruz ve ikimiz de çocuk sahibi olmak istiyoruz ”Biel 2005'te belirtmişti. Çift 2006'da ayrıldı. O sırada Evans filmde rol almıştı. Fantastik Dörtlü Biel de dahil olmak üzere birkaç filmdeyken Cesurların Evi . Biel çıkmaya devam etti ve bir oğlu olduğu Justin Timberlake ile evlendi.2007'den 2015'e kadar Chris Evans, Minka Kelly ile tekrar tekrar bir ilişki içine girdi. Kelly ve Evans ilk olarak 2007'de bir madde oldu, ancak sadece kısa bir süre çıktı. 2012'de, ikisi yeniden bir araya geldi ancak 2013'te tekrar ayrıldı. İkisinin 2014 ve 2015'te romantizmini yeniden canlandırdığına dair bazı raporlar vardı, ancak her ikisi de ayrılmalarının nedenleri konusunda sessiz kaldılar.

Oyuncu ayrıca Jenny Slate ile çıktı.

Evans’ın ikinci ve belki de en uzun ilişkisi aktris Jenny Slate ile oldu. İkili, filmde göründükten sonra 2016 yılında çıkmaya başladı. Yetenekli birlikte. Çift, Slate'in filminin galası için kırmızı halıda birlikte göründü. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı . Oyuncu, oyuncuyla olan ilişkisinden bahsetti. 'Sanki hayalimdeki 7. sınıf erkek arkadaşım varmış gibi. Birbirimizin büyüdüğünü bilmiyorduk ama birbirimizden yaklaşık yarım saat uzakta büyüdük. Bir süredir arkadaşız ' Slate Evans hakkında dedi .

İkili Şubat 2017'de ayrıldı, ancak Evans film çekerken yeniden bir araya geldi. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşları . Çift, Mart 2018'de resmi olarak yollarını ayırdı. Slate artık sanat küratörü Ben Shattuck ile nişanlandı, ancak oyuncu hala Evans'tan övgüyle söz ediyor. 'Boyayabilirsen, kalbi muhtemelen altın rengindedir,' Seçenek listesi belirtildi .

Chris Evans'a gelince, aktör şu anda kimseyle romantik bir ilişki içinde değil, ancak biraz dedikodu vardı aktörün birkaçıyla romantizm yaşadığını Yenilmezler Brie Larson, Scarlett Johansson ve Elizabeth Olsen gibi birlikte yıldızlar. Tabii ki, bunların hepsi gerçeklerden uzak olan söylentilerdi.