Vardır Tim McGraw dışarı çıktı İnanç Tepesi 24 yıllık evlilikten sonra? Bu hafta bir tabloid tarafından itilen bu söylenti tamamen yanlış. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu haftanın sayısına göre Küre , McGraw ve Hill daha sonra 'ayrı hayatlar' yaşıyorlar. McGraw, Sony ile anlaşmasını bıraktı çiftin daha önce birlikte çalıştığı Big Machine Records'a dönmek için üç yıl önce imza attığını söyledi. Çifte yakın olduğu varsayılan bir 'kaynak', üç kızını büyütmek için 'kariyerini arka plana attığı' için 'Faith'in solo bir sanatçı olarak geri dönüşünü başlatmasının çok zor olacağını' iddia ediyor. 'Onu tek başına tanıtmaya pek ilgi duymayacağına inanıyor!'Gazeteci daha sonra Hill'in McGraw'a yaklaşmakta olan solosunda 'destek eylemi' olarak katılmak istediğini iddia ediyor. Burada yeryüzünde tur. McGraw'ın, 'kariyerinin kendisine ait olmasını istediği' ve 'konser vermek istemediği ve dinleyicilerin' İnanç Nerede? ' acı bir boşanma. Bu şüpheli kaynaklar, Hill'in 'parti geçmişine geri dönmemek' için kocasını 'takip etmek istediğini' ekliyor. McGraw geçmişte karısına vahşi yaşam tarzından uzaklaşmasına yardım etti. Gazetecilerin şüpheli habercilerinden biri, 'Onun yanında durduktan sonra daha sadık olacağını düşünürdünüz' dedi.

Was ist mit Ron White und Jeff Foxworthy passiert?

Dedikoducu Polis bu hikayeyi araştırdı ve kesinlikle hiçbir gerçek bulamadı. McGraw, Sony sözleşmesinden neden ayrıldığını tam olarak açıklamasa da, country müzik yıldızının bir sözcüsü, kararın kendisini ve Hill'i boşanmanın eşiğine getirdiği iddiasını reddediyor. Sadece iki gün önce İlan panosu McGraw'ın Sony ile yollarını ayırdığı hikayesini kırdı, Instagram'da 2015 Oscar'larında kendisi ve Hill . 'Bebeğimle #Oscars flashback,' diye yazdı. Muhtemelen bir süre önce Sony ile olan anlaşmasını bitirdiği göz önüne alındığında İlan panosu bildirdi, o sırada McGraw ve Hill’in evliliğinin 'çökmeye' başlamış olması son derece düşük görünüyor. Küre sahte hikayesini yayınladı.

David und Victoria Beckham Scheidung

Geçen yılın Kasım ayında, tabloid son derece benzer bir makale yayınlamıştı. McGraw ve Hill’in evliliği 'patladı'. Şu anki hikaye, tamamen aynı ifadelere sahip olmak üzere, bundan büyük ölçüde ödünç alıyor. Örneğin, bu hikaye aynı zamanda McGraw'ın 'kariyerinin kendisine ait olmasını istediğini', seyircinin 'İnanç Nerede' diye bağırmasını istemediğini ve Hill'in kocasını 'takip etmek' istediğini söylüyor. 'parti geçmişine geri dönmesini' engellemek için. Görünüşe göre Küre bir hikayeyi havadan çekmekten daha tembel bir hamle yaptı: sadece birkaç ay öncesinden kendi eserini düpedüz intihal etmek.

Kaynaklar

  • Newman, Melinda. 'Tim McGraw, Büyük Makine Rekorlarına Dönüyor: Özel.' Billboard, 21 Şubat 2020.

  • Instagram'da Tim McGraw. '#Oscars bebeğimle geri dönüş.' 11 Mart 2020.

    Wie krank ist Bill Clinton?
  • Matis, Griffin. 'Faith Hill ve Tim McGraw’ın' Evlilik Patlaması 'mı? Gossip Cop, 13 Kasım 2019.

  • Kristen Foster, Tim McGraw'ın Sözcüsü. 11 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.