Tim McGraw ve İnanç Tepesi yirmi yılı aşkın süredir evlidir. Geçen yıl bir tabloid, McGraw Hill'den çıktıktan sonra çiftin ilişkisinin tehlikede olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi ve eşlerin bugün nerede durduğunu yeniden ele alıyor.

Tim McGraw Faith Hill'den Ayrıldı ve Tozdaki Evlilikleri?

Geçen Mart, Tim McGraw'dan sonra Sony Music ile yaptığı anlaşmayı bıraktı , Küre şarkıcı bildirdi Faith Hill'den de ayrıldı . Dergi, uzun süredir eşlerin ayrı hayatlar yaşadıklarını iddia etti ve bir kaynak, üç kızını büyütmek için kariyerini arka plana attığı için, bölünmenin “Faith'in solo bir sanatçı olarak geri dönüşünü başlatmasını çok zorlaştıracağını” ortaya koydu. Dedikoducu Polis Hill’in kariyerinin kocasınınkinden ayrı olduğuna dikkat etmeliydi, bu yüzden geri dönmek isterse, bunu yapması için McGraw'a ihtiyacı olmayacaktı.Tim, İnancın Gölgesinde Yaşamaktan Bıktı mı?

Sözde içeriden biri, Hill'in kocasına solo turnesi Here on Earth'te destekleyici bir rol olarak katılmak istediğini daha da açıkladı. Tipster, taşralı şarkıcının karısını 'kariyerinin kendisine ait olmasını istediğinden' ve 'konser çalmak istemediğinden ve dinleyicilerin' İnanç Nerede? ' çift ​​arasındaki kargaşanın sonunda boşanmalarına yol açacağını, ancak Hill'in 'kocasını takip etmek istediğini', böylece 'parti geçmişine geri dönmemesini' söyledi. Kaynaklardan biri, 'Onun yanında durduktan sonra daha sadık olacağını düşünürdünüz.'

Tim McGraw Faith Hill'de Asla Dışarı Çıkmadı

Bu 'kaynaklar' kim olursa olsun, ne hakkında konuştukları hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi bozdu ve hesap bu güne kadar doğru değil. Tim McGraw, Faith Hill'den asla çıkmadı. O zamanlar, sahte raporu reddeden şarkıcının bir sözcüsünün yazdığı makaleyi yayınladık. Belirtmiş olduğumuz gibi, Hill ve McGraw'ın ayrı kariyerleri var, bu nedenle McGraw’ın Sony'den ayrılma kararının onun evliliğini etkileyeceği anlamsız. Çiftin bugün nerede durduğuna gelince, hala çok birlikteler. Geçenlerde McGraw, Uluslararası Kadınlar Günü'nde karısını ve üç kızını onurlandırdı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tim McGraw (@thetimmcgraw) tarafından paylaşılan bir yayın

Bu Söylentiler Yaygındır

Bu, Tim McGraw'ın ailesine ne kadar bağlı olduğunu göstermiyorsa, belki bu diğer yanlış rapor, Küre güvenilmemelidir. 2019'da gazete, McGraw ve Hill'in bir patlayıcı boşanma . Dedikoducu Polis şüpheli hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu tespit etti. Üç yıl geçti ve çift hala güçleniyor, bu da magazin gazetesinin eşlerin hayatları hakkında hiçbir fikri olmadığını kanıtlıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Instagram'da Kesha Bares Yanakları, Uluslararası Kadınlar Gününü Kutlamak İçin 'Popo Öpücüğü' Kullanıyor

Jenna Bush Hager 'Today Show'da Çıktı mı? İşte En Son Haberler

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti

Rapor: Prens Harry ve Meghan Markle Net Röportaj İçin '500 Milyon Dolar'