Bir dergi diyor ki Tim McGraw ve İnanç Tepesi gerçekten bazı şüpheli soruları gündeme getiren iç açıcı bir raporda aileleriyle birlikte kilitlendi. Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklayabilir.

Tim McGraw ve Faith Hill’in Mutlu Evi

TAMAM MI! mutluluktan başka bir şey olmadığını söylüyor McGraw-Hill evi . Dergi, kariyerlerinden ve ilişkilerinden gurur duysalar da, birlikte yaşadıkları hayattan en çok gurur duyduklarını söylüyor - isimsiz bir kaynak 'Aile onlar için her şeydir,' diye fısıldıyor. Çift, kızlarıyla geçirmeleri gereken zamanı düşündüğünde daha da mutlu.'Evleri, Tim ve Faith'in birkaç şarkı söylediği ve kızların da şarkı söylediği akşam yemeği masasında ve gece müzik saatlerinde ilginç sohbetlerle canlandı' diye ekliyor içeriden. Çok özeldi. Yayın, çiftin devasa yıldızlardan oluşabileceğini kabul ediyor, ancak onların evde 'gizlice sadece sizin ortalama çiftiniz' olduklarını kabul ediyor.

Muhbir, 'Düzeltilmesi gereken gıcırtılı bir menteşe varsa, aletleri verir ve onu çalıştırır,' dedi. Hill mutfakta olmayı sevse de içeriden biri McGraw'ın aşçı olmaya yabancı olmadığını söylüyor. Bazen Tim katılıp tavuk ve köfte yapar. Genellikle şakacı çekişmeler başlar ve kızlar bunu çok eğlenceli bulur. ' 'Tim, Faith'e tapıyor ve tam tersi. Birbirleri olmadan hayatlarını hayal edemezler. '

Burada Hikaye Nedir?

Bunların hepsi düpedüz hoş gibi görünse de, birbiriyle pek uyuşmuyor. TAMAM MI! Hill ve McGraw hakkında geçmiş habercilik. Evde ve her şeyde bir uyum olduğuna inanabiliriz, ancak ikinci anonim bir kaynak son derece spesifik ayrıntılarla birlikte gelir, şüpheci oluruz. Bu durumda içeriden kim olabilir ki? İkisinin hayatlarını geri dönen ve hikayelerini satan bir üçüncü tarafa anlattığına inanmamız mı gerekiyor? Ayrıca, burada gerçek bir içgörü yok. McGraw, daha önce tavuğu ve köfteleri hakkında özellikle anekdotlar söyledi Kelly Clarkson ile röportaj Bazen, çıkmaya başlamadan önce Hill'i asıl kazanan şey bu olduğu için yemeği yapmaktan bahsediyordu.

Ayrıca, bu hikayede McGraw ve Hill'den alabileceğinizden daha az bilgi var. Örneğin, kızlarını evde yaşamayı sevdiklerini zaten biliyorduk - çocuklarını sevmelerinin ve onları evde görmekten zevk almalarının yanı sıra McGraw, en büyük kızları Gracie'nin ellerinde Hill’in yeni saç renginin bir fotoğrafını paylaştı.

Savannah Guthrie und Hoda Kotb

https://www.instagram.com/p/CDpf0aJgmX0/?utm_source=ig_embed

Muhtemelen derginin yayınlanma gecikmesinden dolayı, McGraw ve Hill'in doğum gününü nasıl kutladığını rapor etmedi, bu da yakın bir arkadaşın veya içeriden birinin bilmesi gereken bir şeydi. Yine, bu McGraw'ın kendisinin paylaştığı bir şeydi ve magazin gazetesinin palavracı içgörüsünü daha da işe yaramaz hale getiriyordu.

https://www.instagram.com/p/CFaRFRhgvKG/

Faith Hill ve kızları, Tim McGraw’ın yeni albümü için son derece dokunaklı bir dinleme partisi bile ayarladılar ve mutlu çiftin romantik bir şekilde aydınlatılmış evlerinde birlikte dans ettiklerini gördü. Çift, hayranları için hayatlarının daha ilginç ve benzersiz kısımlarını paylaşmaktan çoktan memnunken, kötü sunulan dedikodularla zamanınızı boşa harcamanın ne anlamı var? Yavaş danslar, magazin dergilerinin tipik olarak örttüğü bir şey değildir, ancak yine de yıldızların hayranları için iç açıcı bir kliptir.

https://www.instagram.com/p/CEAxASYH_Go/

Tim McGraw ve Faith Hill’in Mücadelelerine Ne Oldu?

Bu makaleyi reddetmemizin daha basit nedeni, bu kuruluşun, geçmişteki haberlerinden bahsetme zahmetine girmese de, çift hakkında duyarsızdan düpedüz aşağılamaya kadar birçok dedikodu yayınlamış olmasıdır. TAMAM MI! geçen yıl harcanan dergi sahte bir anlatıyı bir araya getirmek Faith Hill ve Tim McGraw’ın ilişkisi hakkında. Çıkış, çiftin nasıl bir kaçınılmaz ve dağınık boşanma bu, mahkemede birbirlerine aşık olduklarını bildirmek için servetlerini harcadıklarını görürdü ve yeminlerini yeniliyorlardı . Hill ve McGraw için sorunları oluşturmak, onları çift için çözmek ve ardından yıldızların yaşamlarına dair kavrayışları hakkında övünmek için aylar ve birkaç mesele harcadı.

sind Prinz William und Kate, die sich scheiden lassen

Bu hikayeler, yayının McGraw’ın 'başıboş gözü' suçlamalarını uydurduğunu gördü ve taşralı şarkıcının ayıklığı hakkında birden fazla aşağılayıcı yorum içeriyordu. Karısının on yıllardır hem profesyonel hem de bağımsız müzisyenler olmasına rağmen tek başına bir tura çıkmak istediğini iddia ettiğinde kalbi kırıldığını ve ihanete uğradığını hissettiğini söyledi. Derginin anlatısının mutluluktan savaşılana geçtiğini daha önce görmüştük, bu yüzden bu son parça en iyi ihtimalle sorgulanabilir. Çıkış, ikisinin mutlu olduğunu söylerken gerçeklerden uzak olmasa da, magazin dergisinin bu sefer McGraw ve Hill hakkında gerçekçi dedikodulara sadık kalıp kalmayacağını sadece zaman gösterecek.

Kararımız

Tim McGraw ve Faith Hill'in mutlu bir evi var, ancak bu raporun gerçek ayrıntıları yok.