Tim McGraw ve İnanç Tepesi üç kızı var ve en yaşlıları Gracie , inanılmaz sesi için şimdiden viral oldu. Şimdi, kimsenin şüphelenmeyeceği başka bir yetenek için viral oluyor. 23 yaşındaki, kısa bir süre önce Instagram sayfasında striptiz direğindeki becerilerini gösteren kısa bir video yayınladı. Ayrıca, egzersiz seçiminde onu yargılamak isteyen herhangi bir nefretçiye karşı önleyici bir alkışladı.

Gracie McGraw Şaşırtıcı Bir Beceriye Sahip

Gracie McGraw dün, striptiz direğindeki becerileri üzerinde çalıştığını ve tüm bu sıkı çalışmanın kesinlikle karşılığını aldığını açıkladı. Son zamanlarda vücut imajı ile mücadelesini açan Gracie, direk üzerinde döndüğü videoyu paylaştı ve tamamen zahmetsiz görünmesini sağlamayı başardı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

GRACIE MCGRAW (@graciemcgra) tarafından paylaşılan bir gönderi

Videoya 'Bu BENİM için! Güçleniyorum ve vücudumu geri alıyorum. Bu kendimi GÜÇLÜ VE YETENEKLİ hissetmemi sağlıyor. ' Videoda, Gracie beyaz bir üst ve zar zor siyah bir tanga iç çamaşırı giyiyordu. Geçen ay country müzik kraliyetinin çocuğu vücudunun her zaman 'nefret ettiği' ancak onları sevmeyi öğrenen bölgelerini vurgulayan bir video yayınladı. Bu videoyu yüklemek, onun hem güzel hem de güçlü olduğunu göstermesinin bir yoluydu.

Dürüst olmak gerekirse, kendimi tutabileceğimi hiç düşünmemiştim, bu yüzden bu benim için büyük bir kazanç. Kendimle gurur duyuyorum. Bu beden ve zihin için en iyi egzersizdir. Kendimi sorumlu ve acayip bir patron gibi hissediyorum. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

GRACIE MCGRAW (@graciemcgra) tarafından paylaşılan bir gönderi

'Buna oturma denildiğini düşünüyorum ve muhtemelen yanlış yapıyorum ama öğreniyorum!' Gracie devam etti. Ayrıca, kendisini veya başka herhangi bir 'kadının kendi bedenlerini istediklerini yapmak için kullandıkları için' yargılamak isteyenler için, onlara utanmadan 'emdiklerini' söyleyen bir mesajı vardı. Trolleri kendi oyunlarında yenmek için onların önüne geçmek her zaman iyi bir fikirdir.