Tim McGraw ve İnanç Tepesi country müziğinin en uzun ömürlü çiftlerinden biridir. Bu nedenle, eşler, magazinlerden evlilikleriyle ilgili birçok yanlış iddiaya maruz kaldı. İlişkilerinin arkasındaki gerçek nedir? Dedikoducu Polis McGraw ve Hill’in evliliği hakkında birkaç kez yanlış bilgi verdi.

bret michaels rock of love girls

Yıllarca Mücadele, Sırlar Ve Yalanlar?

Mayıs 2019'da, TAMAM MI! iddia edilen Tim McGraw ve Faith Hill evliliklerinde çalkantılı bir kaç ay geçirdi . Dergiye göre, ülke yıldızları yıllarca süren 'kavgalar, sırlar ve yalanlar' sonrasında boşanıyordu. 'Resmi olarak yakında bitirirlerse kimse şaşırmaz, özellikle de aylardır pratik olarak ayrı hayatlar yaşadıkları için. Vızıltı şu ki, sadece evrakları kimin önce dosyalaması meselesi, ”dedi sözde bir tüyo uzmanı çıkışa. Ancak derginin iddiaları doğru değildi. Dedikoducu Polis çiftin boşandığına dair herhangi bir kanıt bulamadık ve aptalca hikayenin yalan olduğunu ortaya çıkardık.Tim McGraw ve Faith Hill’in Evliliği Patladı mı?

Altı ay sonra Küre beyan McGraw ve Hill’in evliliği 'patladı.' Hayali hikaye, çiftin birçok kez ayrılmanın eşiğine geldikten sonra 167 milyon dolarlık bir boşanmaya gitmesi konusunda ısrar etti. İsimsiz bir kaynak, çıkışa, çocukların evden çıkmasıyla birlikte eşlerin geleceklerine “boynuzlarını kilitlediklerini” söyledi. Yayının anlatısı tamamen uydurma idi. McGraw bir röportaj sırasında ifade etti Ülkenin Tadı Hill ile vakit geçirmeyi dört gözle beklediğini en küçük kızlarının üniversiteye gitmesinin ardından.

Tim Vagondan Düşüyor

Bu yılın Mayıs ayında, Dedikoducu Polis debunked National Enquirer iddia etmek için Hill, McGraw'ın nükseteceğinden endişeliydi. Hikaye, McGraw'un içinde bulunduğu bir mağazanın alkol bölümünde görülmesinin ardından, şarkıcının tekrar arabadan düşmenin eşiğinde olduğunun kanıtı olduğunu iddia etti. Sözde bir kaynak Hill gazetesine verdiği demeçte, “nüksetmenin evlilikleri için ölümcül bir darbe olacağı konusunda endişeli. İnanç, cazibesinden korkar. Daha önce neredeyse evliliklerini mahvediyordu! ' McGraw'ın alkolizmle mücadele ettiği doğru olsa da, şarkıcının mağazanın şarap bölümündeki fotoğrafı, nükseteceğini belirtmek için yeterli değil. Gazetenin iddiasını destekleyecek hiçbir kanıt da yoktu.

Tim McGraw Faith Hill'den Ayrıldı mı?

Bu aydan daha erken, Temasta cesurca ilan edildi McGraw Hill'den ayrılıyordu . Çıkış, McGraw’ın Sony Music’ten ayrılma kararının ardından eşinden ayrı bir hayata sahip olmak istediğini ileri sürdü. Şüpheli bir kaynak, Hill’in kariyerinin 'uzun süredir onunkiyle bağlantılı olduğunu ve bu durumun onu toz içinde bıraktığını' ve çiftin 'ara verdiğini' ancak sanki onu terk etmiş gibi olduğunu iddia etti. Dergi, ayrıca, Hill’in Taylor Swift’i kıskanç bir şekilde, McGraw’ın evliliğinden uzaklaşmasına neden olan şey olduğunu iddia etti. Ancak bu tamamen uydurulmuştu. McGraw için bir sözcü onayladı Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu.

Görünüşe göre magazin dergileri Tim McGraw ve Faith Hill'in parçalandığını görmeye kararlı. Ancak çift hala güçleniyor.