Geçen yıl bir tabloid, Tim McGraw ve İnanç Tepesi ailelerini bir 'mucize bebek' ile büyütmeyi düşünüyorlardı. Bir kaynak, çiftin üç kızı yetişkin olduğundan, ya da neredeyse öylesine, country müzik süperstarlarının eski günlere nostaljik bırakıldığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve bir cevap verebilir.TAMAM MI! bir yıl önce McGraw ve Hill'in 'bebek ateşine yakalandığını' bildirdi. İddia edilen bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Çocuklar büyüdükçe ve yuvayı uçururken, ebeveynliğin ilk günleri hakkında nostaljik hissediyorlardı.' Aileye yeni bir üye ekleme fikri ilk başta 'sadece bir fikir' olsa da, Hill ve McGraw 'ailelerini genişletme konusunda kararlı hale geldiler.'Was ist los mit Brad Pitt?

Bu fikir ve genel olarak makale için ilham kaynağının çoğu, Tim McGraw'ın 20 yılı aşkın karısının kızlarının büyüdüğü gerçeğiyle nasıl başa çıktığına dair bir alıntıdır. İtiraf etti bir röportajda Taste of Country'den Sam Alex ile 'Bazen onları özlüyor ve her gün onlar için bir şeyler yapıyor ve annelerin yaptığı şeyleri yapıyor', ekliyor, 'Bazen onun için gerçekten zor olduğunu düşünüyorum.' Böylece, tüm ebeveynlik sürecini yeniden başlatmak için yeni bir bebeğe sahip olma arzusu.

Elbette, 52 yaşında, Faith Hill'in bir bebeği doğal olarak kendi kendine gebe bırakması ve taşıyabilmesi pek olası değildir, bu yüzden çıkış ve şüpheli kaynağı, çiftin ailelerini büyütmek için evlat edinmeye karar verdiğini iddia ediyor. Sözde kaynak, 'Şimdilik her şey çok sessiz ama yakın çevrelerindeki kelime bu' diyor. 'Bu büyük bir adım ama buna hazırlar.'Bir çocukta aradıkları şeye gelince, güvenilmez içeriden biri, ikisinin sonunda üç kızdan sonra bir erkek çocuk sahibi olmak için can attığını iddia ediyor. Küçük bir çocuğa hoş geldin diyorlar ve Gracie, Maggie ve Audrey kendi işlerini yaparken, bir bebeğe bakmak için zamanları olduğunu biliyorlar. 'Bu onlar için doğru hareket gibi görünüyor.' Bu, Faith Hill ve Tim McGraw'ın geçmişte beş kişilik ailelerine katılma konusunda söyledikleri şey değildi.

2013 yılında çift röportaj için oturdu ile Bu gece eğlence ve daha fazla çocuk sahibi olma isteğini şiddetle reddetti. 'Aman Tanrım, hayır! Kızım lütfen! ' diye haykırdı Hill, bu sırada McGraw, 'Bunu söyleme bile! Daha yeni soğuk terledim. ' Elbette, röportaj yaklaşık yedi yıl öncesine aitti, ancak çiftin kuluçka yapmalarına katkıda bulunma olasılığını bile düşünmeyi reddettiği tutkulu yol. Dedikoducu Polis zihniyetlerinin pek değişmediğini düşünüyorum. Ayrıca, bir anne (ve baba), söz konusu yuvaya hemen bir bebek daha eklemek istemeden çocuklarının yuvayı terk etme ihtimaline üzülebilir. Her şeye rağmen, makalenin yayınlanmasından bu yana geçen yıl, Tim McGraw ve Faith Hill açıkça başka bir çocuğu, erkek çocuğu veya kızı evlat edinmediler.

Çaresizce ailelerini büyütmek isteyen 'muhabbet kuşları' hakkındaki bu makaleyi yayınladıktan sadece bir ay sonra, TAMAM MI! bunu iddia eden başka bir parça yazdı McGraw ve Hill, yıllarca süren 'kavgalar, sırlar ve yalanlar' sonrasında boşanmaya yöneldi. Dedikoducu Polis çiftin sözcüsüne ulaştı ve bize boşanma söylentilerinin gerçek olmadığını kayıtlarda söyledi. Bu tabloid, diğerleri gibi, okuyucuları yalanlarını satın almaya ikna etme çabasıyla sürekli olarak kendisiyle çelişiyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.