Tim McGraw ve Faith Hil Gazetelerdeki birçok Hollywood çiftinden biriyim seçmeyi sevmek . Aylar önce, bir yayın McGraw'ın karısını terk ettiğini iddia etti. Elbette, Dedikoducu Polis şüpheli hikayeyi araştırdı. Artık yıl sona erdiğine göre, şüpheci ifadeyi yeniden gözden geçiriyoruz.In Touch Dergisi

(Temasta)Tim McGraw Faith Hill'i terk mi etti?

Nisan ayında tabloid Temasta iddia edilen Tim McGraw Faith Hill'de yürüdü . Dedikoducu Polis Raporu incelemek için Haziran ayına kadar bekledik ama başından beri şüphelerimiz vardı. Dergiye göre, McGraw’ın , taşralı yıldız yaz boyunca eşi olmadan bir müzik turu yapmayı planladı. Tim şok edici bir hamle yaptı, Faith ile sözleşme imzaladı ve birlikte son albümlerini yayınladılar. Birlikte başka bir tura liderlik etmek ve takım olarak Las Vegas ikametlerine geri dönmek istediler, bu onları yıllarca yakın tuttuğunu düşündükleri bir şey, ”dedi.Taylor Swift de Bir Sorun muydu?

İsimsiz muhbir, Hill’in kariyerinin kocasının kariyeri ile o kadar uzun süredir bağlantılı olduğunu, seçiminin “onu tozda bıraktığını” ve McGraw'ın onu “terk etmiş” gibi “ara verdiğini” ekledi. Oradan, içeriden çiftin ilişkisinde güven sorunları olduğunu iddia etti ve kaynak bile Hill'in Taylor Swift'i kıskandığını açıkladı. 'Taylor Swift, yıllar önce' Soul2Soul 'turunda onlara açıldığında ve Faith çılgınca kıskandı ve onu kim suçlayabilir?' İsimsiz ihbarcı, McGraw'ın 'yeterince' olduğu ve Hill'e zarar veren yoluna gitmeye niyetli olduğu sonucuna vardı.

İnanç ve Tim’in Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Dedikoducu Polis Ancak sahte parçayı bir parça bile satın almadı. Tim McGraw’ın Sony Music’i terk etme seçiminin neden Faith Hill ile olan evliliğiyle bir ilgisi var? Kısa cevap, öyle olmamasıdır. Ek olarak, Hill popüler bir ülke yıldızıdır, bu yüzden kocasının kararı onu asla etkilememiştir. O zaman, Dedikoducu Polis McGraw'ın bir sözcüsü ile sahte anlatı hakkında görüştü. Country şarkıcısının temsilcisi parçanın yanlış olduğunu doğruladı. Kısa süre önce McGraw, 24. evlilik yıl dönümlerinde karısını onurlandırdı ve yazdığı tatlı sözlerden, çiftin herhangi bir sorunu varmış gibi görünmüyor:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tim McGraw (@thetimmcgraw) tarafından paylaşılan bir yayınVe neden kimsenin gazetelere güvenmemesi gerektiğine dair daha fazla kanıta ihtiyaç duyulursa, Dedikoducu Polis çiftin evliliğiyle ilgili yanlış olan diğer raporları çürüttü. Geçen Kasım Küre sözde Tim McGraw ve Faith Hill's evlilik patladı . Geçen yılın Temmuz ayında, aynı makale çifti öne sürdü. boşanıyorlardı . Bunlar ve diğer güvenilmez söylentiler Dedikoducu Polis bozuk, gazetecilerin çiftlerin güvenilir bilgiler olmadan ayrıldıklarını iddia etmeyi bırakması için daha fazla neden var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.