Tila Tekila bir MySpace kalıntısı olarak kabul edilebilir, ancak 2000'lerdeki etkisi inkar edilemez. Komik olan şu şarkıcı, Playboy model ve gerçeklik TV fikstürü aslında hiçbir zaman önemli bir şey üretmedi. Ne pahasına olursa olsun ünlü bir yüz olmak onun tek hedefi gibi görünüyordu ve karşılığını aldı! Yarım kilo büyüklüğündeki kişilik, adını kısa ömürlü bir projeye birbiri ardına ekleyerek yıllarca geçerliliğini korudu.Ancak çirkin kişiliği herkes tarafından benimsenmedi. 2013 yılında nihayet ana akım kuruluşlar tarafından kara listeye alınmasına yol açan bir çizgiyi aştı. Tila Tequila'ya ne olduğunu ve spot ışığından çıktığı için şimdi ne yaptığını öğrenin.Tila Tequila İlk Olarak 2000'lerin Başlarında Popülerlik Kazandı

Tila Tequila, Nguyen olarak doğdu? N Th? Thiên Thanh, 24 Ekim 1981. Singapur'da Vietnamlı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi, ancak Houston, Teksas'ta büyüdü. Tila zor bir çocukluk geçirdiğini iddia ediyor, ancak bir alışveriş merkezinde bir tarafından keşfedildiğinde durumu değişti. Playboy 19 yaşında izci.

Los Angeles'a gitti ve 2002'de Playboy'un Haftanın Cybergirl'i. Tila aynı zamanda Ayın ilk Asyalı Siber Kızıydı ve dergi için bir dizi fotoğrafta poz vermeye devam etti.Ancak profilindeki en büyük destek 2003 yılında MySpace'e katıldığında geldi. Birkaç müstehcen şarkı ve sayfasında yayınlanan bir avuç bikini fotoğrafı ile 30 milyondan fazla izlenme çekmeyi başardı. 2006 yılında Zaman dergisi onu sosyal medya platformunun kraliçesi olarak nitelendirdi. Yaklaşabilirliğini popülaritesine borçluydu. Tila'nın her gün yeni bir hayran çağırdığı bile biliniyordu. hızlı bir sohbet için.

Tila dergiye, 'İnternette bir milyon ateşli çıplak civciv var,' dedi. O kızlarla benim aramda bir fark var. O civcivler sana cevap vermiyor. '

Tila Tequila En İyi 'Aşkta Bir Atış' İle Tanınır

2007'de Tila, yeni MTV gerçeklik yarışmasında rol aldığında manşetlere çıktı. Tila Tequila ile Aşka Bir Shot . Flört programı şunun sadece başka bir versiyonu değildi Bekâr . Bunun yerine yapımcılar 16 erkek ve 16 kadını sıralayarak ilk bölümün sonuna kadar Tila’nın biseksüelliği hakkında karanlıkta talipler bıraktı.Muhafazakar medya kuruluşlarının eleştirilerine rağmen, gösteri iki sezon sürdü. Ayrıca bir dizi spin-off ortaya çıkardı: Bu Amore! , Aşka Double Shot , ve DJ Pauly D ve Vinny ile Aşka Double Shot .

Hiç kimseyi şaşırtmasa da, orijinal gerçeklik serisinin gerçek olmaktan başka bir şey olmadığı ortaya çıktı. 2007'de bir kaynak, Sayfa Altı 'tamamen sahte' olduğunu.

İçeriden biri, 'Bütün kızlarda olduğu gibi, geçmişte bazı kızlarla sevişti, ama hiç biseksüel değil,' dedi.

Tila, 2018'de raporu şöyle yineledi: YouTube'da kendi itirafı . 'Aslına bakarsan, ben asla biseksüel olmadım' dedi. Gerçek ortaya çıkıyor. Ben asla lezbiyen değildim, asla eşcinsel değildim. Her şey para için eşcinseldi. O realite şovunu çekerken, iki sezon boyunca bir erkek arkadaşım vardı. '

Tila Tequila Derin Uçlardan Ayrıldı ve Alt Sağ Taraftar Oldu

Tila, 2010'a yeniden doğumla başladı, Miss Tila'yı yeniden markaladı ve yeni müzik kaydetti. Ancak 2013 yılında sosyal medya platformlarını anti-semitik rantlar yayınlamak için kullanmaya başladığında karanlık bir yola girdi. ' Neden Hitler'e sempati duyuyorum 1. Bölüm: Gerçek Tarih Açıklandı , ”Diye reenkarne olmuş Nazi lideri olduğunu iddia etti.

Howie Mandel mit Haarbild

Ayrıca bir dizi Yahudi kamuoyuna da saldırdı. Komedyen Sarah Silverman'a yönelik bir tweet okudu , “Onu ((İnsanlar))) onu öldürdü. O takımda olmadığıma çok sevindim! ' Muhafazakar yorumcu Ben Shapiro'ya da , 'Affedersiniz [Ben Shapiro] Konseyim gaz verilip İsrail'e geri gönderilmeniz gerektiğine inanıyor, ancak daha büyük adam olduğum için size zarar vermeyeceğim.'

Sözleri, 2015'te şovdan atıldığında onu rahatsız etmek için geri döndü. Ünlü Big Brother . 'Maalesef, Channel 5 ve [yapım şirketi] Endemol, Tila'nın Celebrity Big Brother'a katılmadan önce sosyal medya paylaşımlarında ifade ettiği görüş ve tutumları bilmiyordu.' İngiltere'deki Kanal 5 için bir temsilci söyledi . 'Dikkatimize sunulduğunda, yapımcılarla tartışmak için Günlük Odasına çağrıldı ve daha sonra evden çıkarıldı.'

Tila alternatif sağ eğilimlerini ikiye katladı. 2016 yılında beyaz milliyetçi bir etkinliğe katıldı Nazi sempatizanı Richard Spencer'ın ev sahipliğinde. 'Seig [sic] heil,' diye tweet attı ve Nazi selamı yaparken bir fotoğrafını ekledi. Twitter hesabını derhal kapattı.

Tila Tequila Şimdi Ne Yapıyor?

Tila, bu kez Tornado Thien olarak kendini yeniden markaladı. 2018'den beri Instagram'da aktif olmasa da, YouTube kanalı The Lord Your Righteousness'ta düzenli olarak yayın paylaşıyor.

Bu doğru - eski serbest dönen biseksüel bebek yeniden doğmuş bir Evanjelik Hristiyan oldu. Ateş ve kükürt vaazları söylemediği veya bizi buna ikna etmeye çalışmadığı zamanlarda dünya düz , 6 yaşındaki kızı Isabella'nın birincil fiziksel velayetini almış bir anne.

Bu, şarkı söyleme özlemlerinden vazgeçtiği anlamına gelmez. 2019'da bir GoFundMe bir gospel albümü kaydetmek için para toplamak. (Spoiler uyarısı: 30.000 dolarlık hedefinin yalnızca bir kısmını artırdı.)

Tila Tequila'nın kesinlikle vahşi bir geçmişi var ve son reenkarnasyonu, eski kişiliğinde pek bir gelişme gibi görünmüyor. Yankılanmaya meyilliyiz Sarah Silverman Tila ona Twitter'da saldırdıktan sonra. Komedyen ona 'Sevgiyi hak ediyorsun' dedi.