Efsanevi golfçü Tiger Woods Olympian tarihli Lindsey Vonn 2015'teki iki yolun ayrılmasından üç yıl önce. Bir tabloid, Woods'un bir kez daha Vonn ile çıkmaya çalıştığına inanıyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Kaplan Örneğini Söylüyor:' Seni Geri İstiyorum '

Göre Kadınlar Günü , Woods 'eski sevgilisinin Lindsey Vonn hokey oynayan nişanlısını geçen ay terk etti. ' Woods ve Vonn artık 'onu geri kazanmak için elinden geleni yaptığını' söyleyen Woods arkadaşlarıyla 'tekrar iletişime geçti'. Vonn ve NHLer PK Subban arasındaki ayrılık habere ulaştığında, Woods atışını yapacak.Bir kaynak, Woods 'onu hâlâ seviyor' diyor ve 'eğer istediği buysa, onunla bir aile kurmaya istekli.' Subban'dan ayrılma 'Tiger’ın [Vonn] kendisinin değiştiğine ikna olduğunu gösteriyor.' Makale, Woods'un eski karısı Elin Nordegren’in Vonn’la çıkma şerefine sahip olduğunu çünkü Vonn’un 'çocukları için büyük bir üvey annesiydi' diyerek sona eriyor.

Woods Tek Değil

Bu hikaye ortaya çıkıyor çünkü Vonn, Subban ile üç yıllık ilişkisini sonlandırdıktan sonra yeni bekar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) tarafından paylaşılan bir yayın

Vonn'un bekar olması, Woods'un olduğu anlamına gelmez. Bu makale, Woods'un Erica Herman ile çıktığından bahsetmeyi ihmal ediyor. O ve Nordegren geçenlerde Woods'u izledi ve oğlu birlikte golf oynuyor.

Nordegren’in onayına sahip biri varsa, o da Herman’dır. Woods ve Vonn yıllar önce ayrıldı ve Subban'ın dağılmasıyla bir ilgisi olduğunu gösteren hiçbir kanıt yok. İki süperstar sporcu arasındaki bu sözde aşk hikayesi tamamen uydurma.

Diğer Sahte Sporcu Hikayeleri

Dedikoducu Polis daha önce Vonn’un aşk hayatıyla ilgili hikayeleri bozdu. Birkaç yıl önce National Enquirer iddia edilen Vonn Chris Pratt ile çıkmaya çalışıyorum . Pratt yakında çıkıp Katherine Schwarzenegger ile evleneceği için, bu hikaye tam anlamıyla saçmalıktı.

Kadınlar Günü sporcularla ilgili hikayeler söz konusu olduğunda zorlu bir geçmişe sahiptir. Alex Rodriguez'in ' bölünmeden uzak günler ”, Ocak 2019'da Jennifer Lopez'le birlikte. İkisi hala çıkıyor ve şimdi nişanlılar, o kadar açık ki hikaye yanlıştı.

Ayrıca başka bir Olimpiyat şampiyonu olan Caitlyn Jenner hakkında Kris Jenner ile tartışan bir hikaye de çektik. torun Stormi'nin doğumu . Hikaye, Kris'in, Caitlyn'i Stormi'den uzak tutacağını öne sürüyordu, ancak Caitlyn'in bir temsilcisi bize özel olarak 'bunların hiçbiri doğru değil' dedi.

Sporcular söz konusu olduğunda, bu tabloid neden bahsettiğini bilmiyor. Vonn ve Woods hala arkadaş ama romantik bir şey olmuyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Rapor: 'Maskeli Şarkıcı' Yapımcılar Jenny McCarthy’nin Anti-Vax Görüşlerinden Endişeli

Dolly Parton 75. Doğum Günü İçin Playboy'da mı Poz Veriyor?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

alle olsen schwestern

Rapor: Carrie Underwood, Mike Fisher’ın Evliliği 'Boğan' Çocukları Nedeniyle Sorun Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.