Tiger Woods Bu sabah bir araba kazasına karıştıktan sonra acil bakım altında. efsanevi golfçü olayda yaralanan tek kişiydi. Woods’un arabası devrildi ve onu içeride sıkıştırdı.Ranchos Palos Verdes'te Woods yaralandı, ancak olaya neyin neden olduğunu henüz bilmiyoruz. Kaza, itfaiye ekiplerinin arabayı açmak için hayatın çenelerini kullandıktan sonra araçtan çıkarılması gerekecek kadar kötüydü.LA County Şerifleri, tek bir araba kazası olduğunu bildirerek hikayeyi doğruladı. Yetkililer, '23 Şubat 2021'de, yaklaşık sabah 7: 12'de, LASD, Rolling Hills Estates ve Ranchos Palos Verdes sınırında tek bir araç takla trafik çarpışmasına müdahale etti,' diye yazdı.Açıklamada ayrıca Woods'un aracının 'büyük hasar gördüğünü' ve tedavi için ambulansla yakındaki bir hastaneye nakledilmeden önce 'hayatın çeneleriyle' enkazdan çıkarıldığını da ekledi. Dedikoducu Polis durumu izlemeye ve bu makaleyi yeni gelişmelerle güncellemeye devam edecek.

GÜNCELLEME: MSNBC, kazadan sonra Tiger Woods arabasının helikopter görüntüsünü sağladı ve bu oldukça rahatsız edici.

Tiger Woods ajanı Mark Steinberg raporu doğruladı Golf Özeti , dergiye anlatmak , 'Birden fazla bacak yaralanması' nedeniyle 'Şu anda ameliyatta', ekliyor, 've gizliliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.'

Ist Joanna schwanger schwanger Fälligkeit

GÜNCELLEME 2: TMZ şimdi bir kaynak olduğunu bildirmek Los Angeles İtfaiye Dairesi, Tiger Woods'un aracında hayatın çenesinin kullanılmadığını açıkladı. Kazanın tepeden çekilmiş görüntüleri göz önüne alındığında, Woods ön camdan güvenli bir şekilde çıkarılmış ve ilk müdahale ekipleriyle konuşacak kadar tutarlı görünüyordu. Los Angeles County Şerif Departmanı saat 3'te bir basın toplantısı düzenleyecek. Olayı görüşmek için PST.

GÜNCELLEME 3: Şerif Alex Villanueva, birkaç gün veya hafta içinde olabilecek 2021 Genesis kazasıyla ilgili tüm gerçekler toplandığında bir trafik raporu olacağını söyledi. Bir Los Angeles İtfaiye temsilcisi, Woods'un Los Angeles İtfaiye personeli tarafından çıkarıldığını söyledi ve bunun yerine bir Halligan aleti - meraklı bir alet - ve bunun yerine bir balta kullanıldığını söyledi. Hayatın çeneleri kullanılmadı. Woods, aynı zamanda bir travma merkezi olarak hizmet verdiği için Harbor-UCLA Tıp Merkezine nakledilmeden önce ciddi yaralanmalarla stabil bir duruma getirildi.

Soru-Cevap sırasında Şerif Villanueva, Woods'un geldiklerinde bilinçli olduğunu ve yanıt veren memurların herhangi bir bozulma belirtisi görmediğini ve diğer olasılıklar hakkında spekülasyon yapmayı reddettiğini söyledi. Trafik müfettişlerinin, Woods'un hızının kazayı ne derece etkileyeceğini belirleyeceğini söyledi. Ayrıca Woods'un kendi başına ayağa kalkamadığını ve hastaneye gittikten sonra ekibinin bir üyesiyle iletişime geçmesini istediğini söyledi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Leadsänger neuer Kinder auf dem Block

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

'Jeopardy!' Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?