Sonu Tiger Woods ’Golf sahasındaki hakimiyeti ile evliliğinin alenen sona ermesiyle aynı zamana denk geldi. Elin Nordegren . İkili, on yıldan fazla bir süredir boşanıyor. Bir tabloid, Woods’un son zamanlardaki nezaket girişimlerinin Nodregrin’i ürküttüğünü iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Tacky Tiger' Eski Eşinin İzini Sürüyor

Göre Küre , Woods 'kendi hayatına geri dönmeye çalışıyor eski karısı Elin Nordegren , ”Ama o ve yeni ortağı Jordan Cameron ilgilenmiyor. Woods, 'kontrol ederek ve onunla ve Jordan'la işlerin nasıl gittiği hakkında konuşmak isteyerek' 'hayatına geri dönmeye çalışıyor'.Tiger Woods 'her zaman geçmişten bahsetmek ve nerede yanlış yaptıkları, ancak lin hiç de ilgisini çekmiyor. ' Miami Dolphins'in eski sıkı ucu Cameron, 'anlatmaya hazır ... Tiger, 'kendini kum tuzağına gömmek için' 'diyor. Makale,' Tiger sahip olamayacağını istiyor: tamamen platonik bir dostluk 'diyerek sona eriyor.

İyi Koşullardalar

Nordegren ve Woods, ikisi hala iki çocuk yetiştirirken her zaman birlikte var olmaya zorlanacaklar, ancak işler oldukça iyi gidiyor gibi görünüyor. İçinde 2016 Stephen Colbert ile röportaj , Woods Nordegren ile hala yakın olduklarını açıkladı.

En iyi arkadaşlarımdan biriydi ve onunla pek çok farklı şey hakkında konuştum ve benimle aynı şeyi yapıyor.

İkisinin artık evli olduklarından daha iyi iletişim kurduğunu da sözlerine ekledi. Son zamanlarda, Woods, oğlu Charlie ile bir turnuvada oynadı. Nordegren ve Erica Herman , Woods’un şu anki kız arkadaşı kenarda izledi. Her ikisi de hayatlarının sonraki bölümlerine geçtiği için, Nordegren ve Woods, birlikte ebeveynlik yaparken bir arkadaşlık sürdürmüş gibi görünüyor. Bu sürünme ve sersemlik hikayesi tamamen yanlıştır.

Diğer Atletik Göğüsler

Bir sürü magazin ilgisini çeken bir başka sporcu da eski Texas Ranger, Alex Rodriguez. Bu tabloid geçen ay kilosuna saldırdı ve şöyle dedi: Jennifer Lopez onu terk edebilir çok 'gürlemek' için. Rodriguez, birden fazla MVP ödülü kazandığında olduğu gibi olmayabilir, ancak bu onun hiç formda olmadığı anlamına gelmiyor. Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye de kırdı Lopez, Rodriguez’in eski eşiyle kavga ediyor Cynthia Scurtis Woods ve Nordegren ile olduğu gibi Lopez ve Scurtis de medeni bir şekilde anlaşıyorlar.

Mükemmel bir platonik arkadaşlığın başka bir dramatizasyonunda, Küre birkaç ay önce bildirdi ki Jennifer Aniston kendini açlıktan ölüyordu Brad Pitt üzerinden. Aniston ve Pitt artık iyi anlaşıyorlar ve görülecek bir açlık yok. Bu tabloid, drama yaratmak için eski sevgilileri kullanmaktan hoşlanıyor, ancak bu, dramayı gerçek yapmıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Vegas'taki Yeni Tek Adam Gösterisinde Kardeş Donny ile 'Öfkeli'

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.