Kızlar Gezisi star Tiffany Haddish misafir ev sahibi görevlerini üstleniyor Ellen DeGeneres Gösterisi bugün ve alışılmadık güzellik rejimine bir göz atarsanız, gösteriden sonra süpermarkete yönelmiş olabilirsiniz.

'Tiffbusters' adlı bir bölümde Haddish, tatlı kilitler, daha dolgun dudaklar ve tıraş bıçağından çıkıntıları ortadan kaldırmak için bazı alışılmadık ve yenilebilir ipuçlarını paylaşıyor. Resmi olarak yayınlanmadan önce klibe erken bir göz atın:Haddish, bazı öğelerin en iyi yemek masası için ayrıldığını çabucak öğrenir. Yumurta ve zeytinyağlı saç bakımı, daha hızlı saç uzaması için makul bir yöntemdir, ancak işler bundan sonra tuhaf bir hal alır. Haddish, zerdeçal ve sütlü bıyık tüy dökücüsüne geçerek, kullanıcıları onu çok uzun süre tutmanın turuncu, Trump benzeri bir cilde neden olacağı konusunda uyarıyor. Ve dudaklarına güçlü wasabi sürdükten sonra, yanma hissinden dolayı gözyaşları azaldı. 'Ama ben şeye benziyor muyum? Kardashian ? ' o soruyor.

Yeni Sofia Coppola filminde rol alan konuk ve seyirci Marlon Wayans Kayaların üstünde , güvensizlikle izler. Kollarını havaya kaldırdı ve Haddish'e sorar, 'Kendine ne yapıyorsun kızım?'

'Bayanlar' diye ekliyor, 'bunu evde yapmak zorunda değilsiniz.'