Dır-dir Tiffany Haddish flört Lamar Odom ? Bir söylenti, aktris-komedyenin bir ilişki içinde olduğunu iddia ediyor Khloe Kardashian Eski kocası. Fakat Dedikoducu Polis sadece iddianın doğru olmadığını öğrendi.

Brad Pitt und Katie Holmes

Haddison ve Odom geçen hafta NBA All-Star Bowling Classic'te birlikte bir fotoğraf çektiler (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Etkinlik, 2018 All-Star Hafta Sonu kutlamalarının yıldızlarla dolu etkinliklerinden biriydi. Enstantane fotoğrafta oldukça masum bir şekilde poz vermelerine rağmen, resim görünüşe göre ilham kaynağı oldu. MediaTakeOut romantizm içinde olduklarını iddia etmek için. Web sitesi bir başlıkta parlıyor, 'MTO DÜNYASINA ÖZEL: Hepiniz İnanmayacaksınız… Hangi NBA Baller'ı… Tiffany Haddish DATING !!!'Blog, Haddish'in 'Bir erkek [ve] tercihen zengin bir sporcu aradığı gerçeği konusunda AÇIK' olduğunu iddia ediyor, 'Peki, bir tane var' diye tartışıyor. Site daha sonra Haddish ve Odom'un 'geçtiğimiz yıldan beri çıkıp gittiğini' 'ONAYLANDI' diye övünüyor. Çıkış, çiftin 'BİRÇOK YILDIR birbirini tanıdığını' iddia etmesine rağmen, bu iddia edilen ilişki hakkında hiçbir ayrıntı sunmuyor. O halde, çevrimiçi yayının ilk olarak nasıl tanıştıkları ve sözde aşklarının neden 'sürekli' olduğu konusunda bir fikir verebileceği düşünülebilir.

Ancak MTO böyle bir ayrıntı sunmuyor. Ve bu ayın başlarında web sitesinin bir manşetinde neyi haykırdığını bir düşünün: “MTO PATLAYICI ÇAY !! Komedyen Tiffany Haddish HAMİLE… Ve BEBEĞİNİN BABASI… DA BİR 'ÜNLÜĞÜ' !!! ' Bu makalede, blog, Kızlar Gezisi yıldızın 'FIRINDA BUN' vardı ve babanın bir 'aktör' olabileceğini tahmin etti. Şimdi, kesinlikle bir aktör olmayan Odom'la çıkma hakkındaki bu yeni parça, Haddish'in hamile olduğundan bahsetmiyor.

Bob Marley, wie ist er gestorben?

Belki de öyle olmadığı içindir. Haddish aslında Twitter'ı kullandı hamilelik söylentisini kapatmak için. 'Bunu [küfür] nereden alıyorlar,' diye sordu, hatta 'Aylardır seks yapmadım' bile. Haddish başka bir Twitter gönderisinde devam etti şu anda hiç kimseyle ilişkisi olmadığını açıkça ifade etmek için. Ve buna Odom dahildir. Dedikoducu Polis Temsilcisi ile soruşturuldu ve bize sadece eski Lakers oyuncusuyla çıktığı iddialarının 'yüzde 1000 gerçek değil' olduğu söylendi.

Haddish söz konusu olduğunda bu çifte grevle birlikte, Dedikoducu Polis MediaFakeOut'un yıllar boyunca Odom hakkında birçok uzun hikaye anlattığını belirtmemek ihmal olur. Aslında, site yanlış bir şekilde yalnızca birkaç ay önce Odom Blac Chyna ile çıkıyordu. . Tıpkı şimdi Haddish'te olduğu gibi, bu uydurma anlatı yalnızca ikisinin birlikte fotoğraf çekmesine dayanıyor gibi görünüyordu. Birisi MTO'yu varlık kavramına tanıtmak isteyebilir Arkadaşlar .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.