Ryan Reynolds bugün Hollywood'un en ateşli oyuncularından biri. Reynolds 2007, 2009'da People'ın 'Yaşayan En Seksi Erkek' listesinde yer aldı ve 2010'da gıpta ile bakılan unvanla ödüllendirildi. Yine de Reynolds, çekimler sırasında beklenmedik bir sonuçla uğraşmak zorunda kaldı. Gömülü . Oyuncu bir tabutta kilitliyken yanlışlıkla kendine kel bir yer verdi. Birçoğu bunun Marvel filmini çekerken olduğunu düşünebilir. Deadpool ama olmadı. Bu, filmin yapımı sırasında gerçekleşti. Gömülü .

Film, saldırıya uğrayıp sadece bıçak, cep telefonu, çakmak, matara, el feneri, ateş çubukları, kalem ve kurşun kalemle bir tabutta diri diri gömülen Iraklı Amerikalı bir sivil kamyon şoförünün hikayesini anlatıyor.Psikolojik-gerilim, oyuncunun alışkın olduğundan farklı bir tondu. Reynolds daha çok komedi-aksiyon tasvirleriyle tanınıyor. Oyuncu rolü üstlenme konusundaki tereddütlerini itiraf etti, ancak film iyi karşılandı.

Ryan Reynolds Bir Kutuda Sıkışmış

İle bir röportajda GQ Reynolds, çoğu tabutun içinde kendisinden çekildiği göz önüne alındığında, filmin nasıl sonuçlanacağını bile bilmediğini açıkladı. Oyuncu, 'Bunun hiçbir şekilde iyi olmasının mümkün olmadığını düşündüm,' dedi.

Reynolds ayrıca oyuncu için farklı bir deneyim olan ancak takdir ettiği gibi bu kadar küçük bir yerden çekim yapmanın zorlukları hakkında da yorum yaptı.

'O sette olduktan sonra hayatım boyunca asla bir sette şikayet etmeyeceğim. Bunu yapmanın on altı, on yedi günü… Çok duygusal bir sıkıntıydı ”diye hatırladı aktör. Gün içinde inanılmaz derecede dar bir alanda çekim yapmanın bir sonucu olarak Reynolds, kötü bir uykusuzluk vakası geliştirdi. Uyumak yerine Skype ile evde Skype ile konuşurdu ve kitaptan aynı sayfayı okurdu Duncan Konfederasyonu tekrar tekrar. Kel bölgeye gelince? Aktör, kafasını her gün saatlerce çekim yaptığı tabutun sert tahtasına sürtmesinden dolayı kafasına yapıştırdı. Oyuncu ayrıca filmde kullandığı çakmakla ellerini sürekli yaktı ve parmaklarını tabutun üzerine kesti.

Gömülü şaşırtıcı bir başarıydı ve yayınlandıktan sonra eleştirmenler ve hayranlardan büyük beğeni topladı. Film iyi bilinmese de, Reynold’un en iyi performanslarından biridir ve çok yönlü oyunculuk becerilerini sergilemiştir. . Oyuncu ayrıca kısa süre önce filmdeki performansıyla ilgili görüşünü paylaştı. Van wilder . İğrenç komedi, oyuncunun çıkış yapan film rolü olarak kabul edilir. ancak Reynolds bu konuda aynı düşünceleri paylaşmadı . Oyuncu, karakterinden dolayı tanınmak istemediği 'parti adamı' olarak tanındığını iddia etti. Şans eseri, gişe rekorları kıran filmler yapmaya devam ederken kariyeri de genişledi.