Aralarındaki rezil röportajı kim unutabilir? Tom Cruise , Oprah Winfrey ve onun kanepesi? İkisi arasındaki tek garip karşılaşmanın komik etkileşim olmadığı ortaya çıktı. Cruise, 2005 yılında karısı Katie Holmes'a olan aşkından bahsederken Oprah'ın kanepesine atlayarak sevincini dile getirdi. Segment, hakkında en çok konuşulan olaylardan biri olarak düştü Oprah Winfrey Gösterisi ama başka bir olayı gölgede bıraktı.

Kanepe olayından yaklaşık on yıl önce Oprah, Cruise’un 1994 yapımı filmi için özel bir gösterime katıldı. Bir Vampirle Röportaj . Oprah, filmin ona tam anlamıyla ürkütücü olduğunu hatırlattı. Sonuçta, yaklaşık 30 kişiyle birlikte taramadan çıkmasına neden oldu. 'Dünyada aydınlık ve karanlık güçler olduğuna inanıyorum ve karanlığın gücüne katkıda bulunmak istemiyorum,' Oprah, şovunda Cruise'a söyledi . Cruise, gündüz televizyon sunucusu ile aynı fikirde değildi. Oyuncu, filmin 'herkese göre olmadığını' söyledi. Oprah’ın filmden korktuğu için, Cruise ile röportaj yapmayı bile yeniden düşündü.Tom Cruise ve Oprah şimdi buna gülüyor

2017'de hem Cruise hem de Oprah, 1994 röportajını ve bu röportajı hatırladı. A.J. ile konuşurken Calloway için Ekstra , oyuncu Oprah'ın filmden korktuğunu belirtti ama onu suçlamadı. Cruise, 'Tom, seni seviyorum ama o filmden çıkmak zorunda kaldım' gibiydi, 'dedi. 'Korktun Oprah ve hepiniz benim için lobide dua ediyordunuz!'

Oprah, Cruise'un Calloway ile konuştuğu klibi gösteren Mario Lopez ile oturdu. 'Tom, bu filmden çok rahatsız oldum' gibiydim. Ve hayır, korku filmlerinden hoşlanmam. Karanlık filmleri gerçekten sevmiyorum, ”dedi Oprah Lopez'e. Calloway, Cruise'a Oprah'ın DVD'nin bir kopyasını alacağını söylediğinde, gotik tiyatro yerine başka filmler teklif etti. 'Ona gönder Birkaç iyi adam ! Ona gönder Jerry Maguire ! ' Cruise şaka yaptı.

Cruise, genellikle Scientology'ye olan bağlılığından dolayı magazin dergileri tarafından hedef alındı. Kasım 2019'da, Dedikoducu Polis söylentiyi yalanladı Cruise, Hollywood'un birkaç seçkin üyesini dine katılmaları için işe almaya çalışıyordu. . Bir kaynak, Top Gun yıldızının Demi Moore, Joaquin Phoenix ve Barbara Streisand'ın üye olmasını istediğini iddia etti. Bu tamamen uydurma.

Ayrıca iddia edildi Cruise, Moore'u işe almaya çalışıyordu. Holmes'dan ayrılmasının ardından “Scientology gelini” olmak. Bir kaynak, Cruise'un aktris ile aktif olarak bir ilişki sürdürürken ikisi arasında 'kimya' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis bu saçma iddiayı çürütmeyi başardı.