John Mayer Instagram sayfası, görülmesi gereken bir manzara. Efsanevi şarkıcıların sahnede performans sergileyen fotoğrafları, günün kıyafeti fotoğrafları ve ara sıra görülen memler arasında, sosyal medya hesabının arkasındaki adamın gerçek bir duygusu var ve onu milyonlar takip ediyor. Mayer'in Instagram'da herkes için küçük bir şeyler var.John Mayer: Meme Tanrısı

Mayer mükemmel eşleşmesini Instagram'da buldu. Ünlü şarkıcı ayağını ağzına koymak zaman zaman, ilgi çekici içerik için büyük ölçüde fotoğraflara, videolara ve kısa özlü yorumlara dayanan site için benzersiz bir şekilde uygundur. Mayer, özellikle memleri ve diğer aptal gönderiler . Drake meme şablonu, Mayer’ın favorisi gibi görünüyor.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

bunu ben yaptım

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 17 Ara 2019, 16:51 PST tarihindeGänseblümchen de la Hoya Felsen der Liebe

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tüm yıl seninleyim

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 23 Nis 2019, 10:43 PDT tarihindeBu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

#wintermemes

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 1 Şub 2019, 12:31 PST tarihinde

Üstün Moda Seçenekleri

John Mayer'in Instagram'ı kazanmasının bir başka yolu da sadece güzel görünümü ve kusursuz giyim zevkidir. Mayer'in düzenli olarak yüklediği, özellikle hayranı olduğumuz birkaç 'günün kıyafeti' türü yayın var. Tarzı hem gündelik hem de yüksek, bu da kazanan bir kombinasyon oluşturuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tamam kampçılar, kalkın ve parlayın ve patiklerinizi unutmayın çünkü dışarısı soğuk.

Rock of Love Girls, wo sind sie jetzt?

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 7 Haz 2019, 19:18 PDT tarihinde

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ben [?] LA

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 20 Kas 2019, 10:34 PST tarihinde

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

120 vuru / dakika, 2:40, 06.09.2019

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 25 Ağu 2019 17:29 PDT

Kelly Clarkson feuerte aus der Stimme

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

John Mayer (@johnmayer) tarafından paylaşılan bir yayın 24 Ağu 2019, 01:17 PDT tarihinde

Ünlü Snaps

Diğer ünlüler de genellikle John Mayer'in Instagram sayfasında açılır. Dave Chappelle'le (veya komedyenle poz veren babasıyla) gizli bir pop-up komedi şovunun fotoğrafı, Andy Cohen ile özçekimler veya şarkıcı-söz yazarı Alec Benjamin ile onun anlık fotoğrafları, Mayer'in Instagram'ı Hollywood'un kim olduğu. . Mayer's birçok ünlü eski tuhaf bir şekilde görünmüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

(soldan sağa) Dave ve baba.

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 2 Kas 2019, 15:29 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

İki hafta önce bir koşu bandında bu adamın müziğiyle bayılıyordum ve bugün Los Angeles'taki gösterisinden önce ona merhaba demem gerekiyordu. Hayatım harika. Genç Jedi @alecbenjamin'i dinleyin ve Pazar gecesi @currentmood'da onu kontrol edin.

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 7 Ara 2018, 18:17 PST tarihinde

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

İyi ki doğdun @bravoandy !!!!! Bunu yayınlarsam harika olur mu?

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 2 Haz 2019, 11:28 PDT tarihinde

John Mayer ile Sahnede

Mayer'in inanılmaz yetenekli bir müzisyen olduğunu kimse unutmasın diye, hem sahnede hem de sahne dışında performans sergilediği çok sayıda fotoğraf var. Bu toplamaya dahil olan Mayer, Ölü ve Şirket Mayer'in bazı solo performanslarının yanı sıra. Bu fotoğrafların çoğu özelliği Mayer'in 'gitar yüzü' bu, hayranlar arasında çok ayrıştırıcı bir konu olma eğilimindedir. Ne olursa olsun, Mayer'ı en iyi performansı sergilediği yerde görmek harika: elinde bir gitarla.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

etiketleme

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 21 Ağu 2019, 16:46 PDT

Angelina Jolie verliebt in Milliardär

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Camden, NJ, birinci gece. Havalanmak. Ne gece ama. [?] [?]

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 1 Haz 2018, 10:05 PDT'de

Wie viel wiegt Melissa McCarthy?

Mayer ve Gerçek Sevgisi

Gitardan bahsetmişken, enstrüman açıkçası, Mayer'in favorisi Instagram konuları. Mayer'in sadece gitarını çalıp gitarıyla poz verdiği fotoğraflar değil, aynı zamanda sadece gitarın kendi başına da çok sayıda fotoğrafı var. Dürüst olmak gerekirse, bir gitarla Mayer'den daha bayağı bir şey düşünemiyoruz.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Süper Kartal'ı kırmamın ne anlama geldiğini biliyorsun. @deadandcompany tur sezonu geldi. Gelin, neyle ilgili olduğunu görün… Bir şovu izleme kararından pişmanlık duyan birini hiç duymadım. Tüm müziği bilmeseniz bile, yine de eğleneceksiniz.

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 18 Mayıs 2018, 14:09 PDT

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

@prsguitars prototipi 'gölge'

Tarafından paylaşılan bir yayın John Mayer (@johnmayer) 29 Ağu 2018, 12:27 PDT

John Mayer, 5 milyonun biraz altında takipçisi olan en geniş kitleye sahip değil, bu da sayfasının ne kadar yaratıcı ve düpedüz eğlenceli olduğu düşünüldüğünde tam bir utanç. Belki de en iyisi budur. Mayer çok dikkat çektiğinde neler olduğunu hepimiz gördük. Radarın biraz altında uçmak onun için en iyi yol gibi görünüyor.