Avustralya Hayvanat Bahçesi yakında biraz daha büyüyecek Bindi Irwin ve Chandler Powell ilk çocuklarını beklerler. Genç çift için mutlu bir zaman ve hamilelik magazin medyası için kolay bir yem. Birden fazla gazeteci, bebek partisinin ne kadara mal olacağı konusunda spekülasyon yapıyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Shaq neben seiner Frau

'Terri Masraftan Ayrılmıyor'

Göre Kadınlar Günü Bindi’nin annesi Terri Irwin , kızının bebek partisi için dışarı çıkıyor. 'Kızı ve damadı ile gerginliği hafifletmek için' Terri, bir 'barış hediyesi' bebek duşunda '90.000 $' harcayacak. İçeriden biri, 'Terri, Bindi ve Chandler'a şimdiye kadarki en iyi kutlamayı yapmak için kişisel birikimlerini derinlemesine araştırıyor' diyor.'1 Milyon Dolarlık Bebek Partisi'

Ne zaman TAMAM MI! Irwin bebek duşu hakkındaki hikayesini yayınladı, maliyetin şaşırtıcı bir yedi rakam olduğunu bildirdi. Terri (bir kez daha) 'hiçbir masraftan kaçınmıyor' ve 'tüm arkadaşları ve aileleri içeri girebilsin diye uçak ücretini karşılamaktan bile mutlu.' Bu iki hikaye de Bindi’nin rahmetli babası Steve Irwin’i anımsatıyor: 'Terri, Steve'in küçük kızının böyle özel bir günde her şeye ve daha fazlasına sahip olmasını isteyeceğinden emin.'

Neden Farklı Rakamlar?

Timsah Avcısını anımsatan bu satır ve Bindi’nin diyetinin bir açıklaması her iki hikâyede kelimesi kelimesine basılmıştır. Aynı olmayan tek şey, bebek partisinin maliyeti ve 90.000 dolar ve 1 milyon dolar masum bir hata olacak kadar yakın değil. Dedikoducu Polis tahmin etmek ne zaman Kadınlar Günü öyküsünü yayınladı, daha uygun bir sayıya kavuştu. Her iki makalede de her iki figür için bir açıklama yoktur, bu yüzden ikisine de inanılmamalıdır.

Bekle, Terri ve Bindi Kavga mı Ediyor?

Küçük bir değişiklik daha Kadınlar Günü Pahalı bebek partisini bir 'barış teklifi' olarak adlandırdığında yapıldı. Tam olarak ne için? Magazin gazetesi, kötü şöhretli sıkı sıkıya bağlı Irwin klanında neden çatışma çıkacağını asla açıklamaz. Aslında, Bindi geçtiğimiz günlerde annesini onurlandıran bir Instagram gönderisi yaptı.

https://www.instagram.com/p/CGYLFjqhPvV/?utm_source=ig_web_copy_link

Ayrıca, Bindi kişisel hayatı ve devam eden hamileliği hakkında hayranlarına çok açık davrandı. Bir baby shower olursa, maliyeti ne olursa olsun, bunu yayınlama eğilimindedir. Hiçbir gönderi yapılmadığından ve rakamlar hikayeler arasında sıralanmadığından, Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış ilan ediyor.

Diğer Sahte Irwin Hikayeleri

Ne zaman Kadınlar Günü evde çatışmadan bahsediyor, hakkındaki sahte raporuna atıfta bulunuyor olabilir Terri zorba oluyor hamilelik sırasında. Terri ve Bindi hiçbir zaman yakın olmaktan başka bir şey olmadı ve magazin dergisi sadece dergi satmak için anlaşmazlık uyduruyor. Bu tabloid ayrıca, Bindi ve Powell'ın bir ikinci Amerikan düğünü ama bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt sunamaz.

Gelince TAMAM MI! , Dedikoducu Polis iddiasını bozdu Irwins ikizleri bekliyordu . Bindi sadece bir tanesinin yolda olduğunu onaylamadan önce, çocuk sayısı bir süre sıcak bir tabloid konusuydu. Açıkçası, her iki gazetenin de alıntı yaptığı sözde “kaynaklar” Irwin ailesine herhangi bir meşru erişime sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.