Vardır Russell Crowe eski karısıyla yeniden bir araya geldi, ayrıldı Terri Irwin kalbi kırık mı? Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.Göre Yeni fikir , Terri Irwin, rahmetli kocası Steve Irwin'in anısından devam etmeye hazır olmadığını 'açıkça belirtmiş' olsa da, uzun süredir arkadaşı Russell Crowe ile 'yakınlaşıyordu'. Ancak, filizlenen ilişkileri bir engele çarpmış olabilir ve bu engel eski karısı Danielle Spencer'dır. Russ ile bir adım ileri ve iki adım geri gibi. Her seferinde eski karısından uzaklaşmaya yaklaştığında, sözde bir kaynak dergiye söylüyor.Çıkış, iki çocuklarının ebeveynlik görevlerini paylaştıkları için Crowe ve eski eşinin bölünmelerine rağmen yakın kaldığını belirtiyor. Ancak tabloid, son aylarda Spencer'ın romantik bir uzlaşma düşündüğüne dair 'giderek daha ağır ipuçları bıraktığını' iddia ediyor. Spencer, eski kocasından övgüyle bahsetti ve hatta ikisinin romantik bir şekilde kucaklaştığı gerileme fotoğraflarını bile yayınladı. Görünüşte sahte olan ihbarcı bundan dolayı iddia ediyor, Irwin bunun Spencer'ın Crowe'u 'romantik bir ilgi' olarak göz ardı etmediğini gösterme şekli olduğundan şüpheleniyor.

İsimsiz kaynak, 'Danielle’ın Russell'a ne kadar yakın olduğu hakkındaki yorumları, bunca yıldır Russ'ın ondan ayrılmasını sabırla bekleyen Terri için çok acı bir hap oldu' diye ekliyor. Şüpheli içeriden biri, Steve’in trajik ölümünden sonra Crowe’un 'Terri’ye sürekli bir destek' olduğunu iddia ediyor. Yine de anonim kaynak, Crowe ve Spencer’ın yorumları ve her birine halkın hayranlığı nedeniyle, bunun Crowe’un 'potansiyel yeni ortağı' için 'komplikasyonlara' neden olabileceğini iddia ediyor. 'Bu gerçekten utanç verici çünkü Russ ve Terri mutlu olmayı hak ediyor ve birlikte harika olurlar, ancak Russell ile Dani arasındaki bagaj çok gerçek,' diye sonlandırdı.Durum şu. Crowe ve Spencer'ın tekrar bir araya geleceği kesin değil. İkisi, boşandıklarından beri iyi şartlarda kaldı ve kendilerini iki oğullarının ebeveynleri olmaya adadılar. Geçmişte Crowe, eski karısına olan aşkıyla ilgili çok konuştu. 2015 yılında Avustralyalı aktör Güvenle varsayabileceğimiz tek şey, ikisinin çok yakın bir ilişkisi olduğu.

Terri Irwin ile ilgili olarak, magazin dergileri korumacı olduğunu iddia etti ve Crowe bir süre romantik bir şekilde dahil oldu. Örneğin, 2018'de yakaladığımız bir hikayeyi Star iddia etti Russell Crowe ve Terri Irwin nihayet çıkıyordu . Çıkış, Crowe ve Irwin'in o sırada “ilk resmi randevularını” aldığını ve yıllarca yakın bir arkadaşlık kurduktan sonra nihayet bir çift olduklarını iddia etti. Tabloid yanlıştı. Irwin için bir temsilci onayladı Dedikoducu Polis Crowe ile çıkmadığı ortaya çıktığında.

Daha yakın zamanda, Küre iddia etmek için Crowe yine Meg Ryan ile çıkıyordu. . Güvenilmez yayın Ryan, Johnny Mellencamp'tan son ayrıldığı için “küçümsenmişti” ve 20 yıldan fazla bir süre önce kaçtığı Crowe ile yeniden toparlanıyordu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve onun da yanlış olduğunu buldu. Crowe'un eski karısıyla geri döndüğüne dair bu son söylentiyi çürütemesek de, Russell Crowe ile Terri Irwin arasında romantik bir şey olmadığını söylemekte rahatız.Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.