Bu haftanın magazin iddialarından biri Terri Irwin evleniyor Russell Crowe ve kızı Bindi erkek arkadaşıyla düğümü bağlıyor Chandler Powell Avustralya'daki hayvanat bahçesinde yapılacak çifte düğünde. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Son sayısında bir makale Küre anne ve kızın, 2006 yılında TV şovunun bir bölümünü çekerken bir vatoz tarafından öldürülen Timsah Avcısı Steve Irwin'i anmak üzere ortak bir düğün töreni planladıklarını söylüyor. Sözde bir bahşişçi dergiye 'Şubat ayı sonlarında hayvanat bahçesinde safari temalı bir tören planlıyorlar' dedi. 'Törenin, insanların etkinliğin ve hayvanların tadını çıkarabileceği güzel, kısmen gölgeli bir yerde yapılmasını istiyorlar.'İddia edilen kaynak ayrıca, Bindi'nin rahmetli babasına timsah yeşili bir elbise giyerek haraç ödeyeceğini, Terri'nin ise rahmetli kocasını kabul etmek için yeminini kullanacağını iddia ediyor. 'Hem o hem de Bindi, Steve'in ilerlediklerini görmekten mutluluk duyacağını düşünüyor,' diye ekliyor içeriden görünüşte sahte. Konuk listesine gelince, Hugh Jackman, Chris Hemsworth gibi Avustralyalı ünlüler ve Timsah Dundee Yayına göre yıldız Paul Hogan da katılacak.

Wie oft war Ashton Kutcher verheiratet?

Derginin hikayesinde büyük bir kusur var: Terri, Crowe ile çıkmıyor. Avustralyalı hayvanat bahçesi sahibi, aktörle yıllardır bağlantılı, ancak ikisi uzun süredir arkadaş ve asla romantik bir şekilde dahil olmadılar. Aslında, Terri, kendisini ve Crowe'u çevreleyen romantik söylentiler hakkında şaka yaptı Avustralya'daki 'The Sunday Project' adlı talk show'da Aralık ayında bir görünüm sırasında. Ev sahiplerine aktöre 'çaresizce ve tamamen aşık olduğunu' şaka yollu bir şekilde söyledikten sonra, vahşi hayatı koruma uzmanı, daha sonra onların sadece iyi arkadaş olduklarını doğruladı.

O esnada, Bindi, sadece birkaç ay önce Powell ile kendisinin nişanlanmadığını söyledi. veya yakın zamanda koridordan aşağı inmek. '20 yaşındayım, hayatımın her dakikasını seviyorum ve bu adamı gerçekten çok seviyorum, bu yüzden sadece şimdinin tadını çıkarmaya zaman ayırmak istiyorum,' dedi yaklaşık beş yıllık ilişkisi hakkında.

Wie viel wiegt Hillary?

Ek olarak, tabloid raporu, kimliği belirsiz bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Irwin ailesi adına konuşma yetkisi olan bir temsilci, Terri ve Bindi'nin eserlerde çifte düğün olmadığını doğruladı. Kayda değer Küre aynı çıkış Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için geçen hafta basıldı Crowe ölümüne kendini yiyordu . Neyse ki, hikayede gerçek yoktu, bu yüzden aktör hayali düğünü için en iyi durumda olmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.