Dır-dir Teresa Giudice gerçekten de dört çocuğunun televizyonda göründükleri için ödeme almasını talep ediyor. New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde çıkan asılsız iddia bu. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Göre National Enquirer , eşi Joe’nun İtalya’ya olası sınır dışı edilmesinin ışığında Teresa, Bravo'nun tüm kızlarına filmin bölümlerinde yer almaları için ödeme yapmasını talep ediyor. RHONJ . Teresa ve Joe, 2014 yılında 41 federal dolandırıcılık suçunu kabul ettiler ve her ikisi de hapis cezasına çarptırıldı. Teresa, 11 ay hapis yattıktan sonra Aralık 2015'te serbest bırakılırken, Joe'nun bu süre zarfında evde çocuklarıyla kalmasına izin verildi.Joe, 2016 yılının Mart ayında 41 ay hapis cezasına çarptırılması için federal hapishaneye gitti. Bir yargıç hapis cezası tamamlandığında memleketi İtalya'ya sınır dışı edileceğine karar verdi. Geçtiğimiz Mart ayında Joe, federal hapishaneden serbest bırakıldı, ancak derhal ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza (ICE) 'a iade edildi. O zamandan beri gözaltında tutuluyor ve sınır dışı edilme emrine itiraz etmeyi bekliyor.

Gazeteci, Teresa’nın olaylara karışmasıyla ilgili sahte bir hikaye oluşturmak için yasal krizi kullanıyor. RHONJ . Çıkış, sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Bravo 18 yaşın altındaki çocuklara ödeme yapmaz. Ancak Teresa ve aralarında yaşları 10 ile 18 arasında değişen dört kızının Joe'nun sınır dışı edilmesiyle nasıl başa çıktıkları ana hikaye. ' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Babalarını kaybetme şansına sahip olan Teresa'nın kızların mali geleceğini güvence altına alması gerekiyor.'

10. sezon RHONJ Kasım ayında prömiyer yapacak ve şovun büyük bir kısmının Teresa ve Joe’nun yasal sorunlarına ve aile durumuna odaklanacak olması çok muhtemelken, realite yıldızı çocuklarından tazminat talep etmiyor. Aslında, Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları Kyle Richards'ın yıldızı dedi Wendy Williams Gösterisi 2018'de franchise için 'sadece eşlere [para ödeniyor]'. Gerçek yıldız, kimsenin kocasına veya çocuğuna şovda görünmesi için ödeme yapılmadığını doğruladı.

Yine de Dedikoducu Polis Bize hikayenin 'yalan haber' olduğunu ve kızlarının parasını alması için talepte bulunmadığını söyleyen Teresa’nın avukatıyla görüştü. Ne yazık ki bu, gazetecilerin Giudices'in yasal sorunlarının çocuklarını nasıl etkilediğine dair yanlış bilgiler verdiği ilk olay değil. Mart ayında Enquirer'ın kardeş yayın TAMAM MI! , yanlış rapor edildi Teresa, kızlarıyla birlikte Los Angeles'a taşınıyordu. kocası sınır dışı edildiyse. Gerçek yıldızın avukatı, senaryonun da 'gerçekleşmediğine' dair bize güvence verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.