Genç anne altın çağında kaçınılmazdı ve hızla farklı bir pop kültürü çağını şekillendirdi. Biri onu izlemese bile, en azından bir genç ile ebeveyni arasında bir kavga ya da çığlık atan maçtan bir klip görmüşlerdi. Sıradan hayranların - veya eleştirmenlerin - bilmeyeceği şey, dizinin yıllar boyunca yayınlanmaya devam ettiği ve aslında sekizinci sezonunun ikinci yarısını tamamladığıdır. Olayı kutlamak için, her şeyi başlatan anneleri kontrol etmek istedik. Genç anne .

Maci Bookout-McKinney

Başlangıçta göründükten sonra 16 ve hamile 2009'da Bookout, Genç anne . Dört orijinal sezonun hepsinde göründü ve Genç Anne OG Bookout ilk çocuğu Bentley'yi erkek arkadaşı Ryan Edwards'la dünyaya getirdi. Sonunda 2012'de motokros profesyoneli Taylor McKinney ile çalışmaya başladı ve o zamandan beri başka bir oğlu ve bir kızı oldu. İkisi 2017'de evlendi.Gösteride geçirdiği zamandan beri, Bookout kariyerinde dallara ayrıldı. O göründü Çıplak ve Korkmuş programda iki günden az sürmesine rağmen. Kendisini bir yazar olarak da kanıtladı ve iki kitap yazdı: Kurşun geçirmez 2016'da ve Kurşun Geçirmez Doğmadım: Öğrendiğim Dersler (Yani Yapman Gerekmiyor) gelecek yıl. O ve kocası popüler giyim markası Things That Matter'ı yönetiyor ve bu sezon itibariyle gösteride görünmeye devam ediyor.

Wie groß ist der Komiker Kevin Hart?

https://www.instagram.com/p/CBCndpoHCN7/

Farrah İbrahim

Belki de en rezil olanı Genç anne Abraham, şovda inanılmaz derecede zor zamanlar geçirdi. Tacizci bir aileyle ve kişisel mücadelelerle uğraşmanın yanı sıra, kızı Sophia'yı büyütmeye çalışıyordu. Yaklaşık on yıldır oyuncu kadrosunun bir parçası olmasına rağmen, Abraham sonunda 2013'te bir dizi pornografik filmde oynadığı için franchise'dan ayrıldı. O zamandan beri Farrah Abraham, Çatı katı feminist bir kitap eleştirmeni olarak .

https://www.instagram.com/p/CA_07ULhhGw/

Catelynn Lowell-Baltierra

Lowell, Genç anne kızını evlatlık vermeye karar vermek ve serinin her sezonunda görünmek için oyuncu kadrosu. 2015'te ikinci bir kızı, 2019'da da üçüncüsü vardı. 2015'te ikinci kızının doğumundan sekiz ay sonra uzun süredir erkek arkadaşı ve üç kızının babasıyla evlendi. Kısa ömürlü MTV şovu, 2016'da öz anne babalarıyla evlat edinilen insanları yeniden bir araya getirme hakkında, ancak gösteri sonunda iptal edildi. Oyuncu kadrosunun çoğuyla birlikte dizide rol almaya devam ediyor.

https://www.instagram.com/p/CAGLem5nrlH/

Amber Portwood

Muhtemelen sonraki hayatın en kötü hali Genç anne Portwood. Şovda ve sonrasında geçirdiği süre, uyuşturucu bulundurmaktan beş yıl hapis cezası çekmek ve 2012'de bir rehabilitasyon programını terk etmek de dahil olmak üzere çok sayıda aile içi şiddet suçlamasıyla işaretlendi. yedinci sezonu için gösteriye gitti, ancak sonunda gösteriye bir kez daha katıldı. 2018'de bir çocuğu daha oldu ve 2019'da ev içi batarya ve cezai pervasızlık nedeniyle tekrar tutuklandı. Nisan bölümüne göre Genç Anne OG , bu suçlamalar için bir savunma anlaşmasını kabul etti. Geçen hafta Instagram'da bir gönderi yaptı takipçilerine veda etmek 'uzun zamandır' sağlıklı hissettiğini söylüyordu.

https://www.instagram.com/p/B4-ljUXJzJn/

Ben Affleck und Jennifer Garner kommen wieder zusammen

Cheyenne Floyd

Floyd, gösteriden kovulduktan sonra Farrah Abraham'ın yerine geçen iki kişiden biriydi. Oyuncu kadrosuna 2018'de katıldı ve çocuğunu 20'li yaşlarının başında erkek arkadaşı Cory Wharton'la yaptı, bu yüzden teknik olarak genç bir anne olmasa da son birkaç yıldır gösterinin önemli bir parçası oldu. Son zamanlarda, sonuncusunun küçük bir parçasıydı. Genç anne Skandal, Wharton’ın yeni kız arkadaşı ve ikinci çocuğunun annesi ırksal olarak duyarsız tweetler nedeniyle şovdan kovulduğunda.

Wer ist die Frau von Lionel Richie?

https://www.instagram.com/p/CAa-kWxndSu/

Bristol Palin

Palin sadece kısa bir üyesiydi Genç Anne OG Farrah Abraham'ın yerini almak için Cheyenne Floyd'a katılıyor. Floyd'un aksine, Palin ilk çocuğunu 17 yaşında doğurdu. Şovdaki zamanı, önceki sezonların bazı yükseklikleriyle karşılaştırıldığında düşük anahtardı ve sonunda bir emlakçı olarak işine odaklanmak için yaklaşık bir yıl sonra ayrıldı.

https://www.instagram.com/p/CBjzidpBzyY/

Mackenzie McKee

Gösteriye sekizinci sezonun ilkinde konuk olarak katıldı, ancak son ikinci yarısı için ana oyuncu kadrosuna terfi etti. McKee, Bristol Palin'in gösteriye geri dönmeyeceğini açıklamasının ardından Genç Anne OG'nin kadrosuna katıldı. Bu, McKee'nin franchise'daki ilk görünüşü değildi, çünkü o orijinal kadro üyelerinden biri idi. Genç anne Selefi, 16 ve hamile , Hem de Teen Anne 3 . Son zamanlarda, devam eden bir durum gibi görünen kocasına karşı hile iddiaları etrafında dönen manşetlere yer verdi.

https://www.instagram.com/p/CBhAxUOg9tv/