Taylor Swift uydurma bir rapora rağmen 'Game Of Thrones' 8. sezonun konusunu vermedi. Dedikoducu Polis bu sahte haberi düzeltebilir. Swift'in spoiler'ı açığa çıkarmasıyla ilgili tüm hikaye tamamen uydurma.

Defalarca debunked göre News Punch , Swift, 'George R.R. Martin tarafından yazılan notları eledikten sonra' Game of Thrones '8. sezon olay örgüsüne tweet attı.' Yaygın olarak bildirildiği üzere Martin, 'Game Of Throne' ile ilgili 300 kutu dolusu el yazması, kaba taslak ve notları Texas A&E'ye bağışladı. Kütüphane. Okulun şansölyesi John Sharp, kısa süre önce gazetelerin 'yaklaşan hikayeler hakkında ipuçları içerebileceğini' söyledi.Bunu arka plan olarak kullanan web sitesi, yanlış bir şekilde, bir kütüphane görevlisinin Swift'in 'burada ilk gün kutuları halka açtığımız, notları büyüteçle inceleyerek, aşırı hızda çalışarak halka açık hale getirdiğimizi' iddia ettiğini iddia ediyor. Dosyasına yardım etmek ve notları sınıflandırmak için yanında iki arkadaşı veya asistanı vardı. ' Aynı görünüşte uydurma kaynak, 'On saatlik sağlam bir araştırmadan sonra, Taylor bulmacayı çözdüğünü açıkladı. Sonunu biliyordu. Notlara yazılmıştır. ' Şüpheli kütüphane çalışanı, “Muzaffer bir şekilde yürüdü ve dakikalar içinde bulduğu şey hakkında tweet atıyordu” diyor.

Sahte haberler uydurduğu için defalarca itibarını yitiren News Punch, Swift'in tweet attığını iddia ediyor: “Jon Azor Ahai. Cersei doğum sırasında ölür. Dany ve Tyrion akraba. #IReadTheNotes. ' Güvenilir olmayan yayın ayrıca, 'Twitter kullanıcıları öfkeyle tepki verdiler ve Taylor'u önce adil bir uyarı vermeden' Game of Thrones 'spoilerlarını düşürmeye cesaret ettiği için yaktılar.' Çıkış, parçalarını kapatmak için Swift'in hızlı bir şekilde 'tweetleri sildiğini' ekliyor.

Ama hepsi yalan. Swift içeriden biri, 'Game Of Thrones' un nasıl sona erdiğine ilişkin 'bilmeceyi' çözmek için Texas A&E'ye hiç seyahat etmediğini söylüyor. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Araştırıldı ve şarkıcı, 8. sezonun planını veren iddia edilen tweet'i asla göndermedi. Aslında, çoğu kez kanıtlanmış web sitesi, görünüşte sahte Swift tweetini (aşağıda) alay etti.

Görünüşe göre Swift’in 'Game Of Thrones' tweetini uydururken, şirketin yaptığı göze çarpan bir hata, 20 Ağustos tarihli (aşağıda) olması, ancak Swift’in yakında çıkacak albümünü tanıtan profil fotoğrafıydı. İtibar 22 Ağustos'ta iki gün sonrasına kadar yüklenmemişti. Ayrıca, (sahte) tweet'in önerdiği gibi 1.100 kişi Swift’in mesajını retweetlediyse, neden sadece News Punch gibi sahte bir haber üreticisinin bir kopyası var? Kısacası, bu sitenin makaleleri genellikle 'Game Of Thrones' sayfalarında veya bölümlerinde bulunan daha fantastik içeriklerle doludur.

Taylor Swift Taht Oyunları

(Haber Yumruğu)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.