Taylor Swift Tepkisi Ed Sheeran arkadaşlarıyla takıldığını itiraf etmesi, görünüşe göre daha önce benzer numaralar çekerken yakalanan aynı güvenilmez webloid tarafından uydurulmuştu. İzin vermek Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklamak için.

Salı günü, Yuvarlanan kaya Yeni kapak hikayesini Sheeran'da yayınladı ve burada Swift ile en iyi arkadaş olmanın bazı arkadaşlarıyla flörtleşmeye yol açtığını itiraf etti. Şimdi HollywoodLife “Taylor Swift Üzgün ​​Ed Sheeran Kız Kadrosunun Üyeleriyle Uyudu mu? Doğrusu.' İtiraf: Her zaman Dedikoducu Polis HollywoodLies, parçalarından birinde “Gerçek” i kullanırken gülmek.Her neyse, hikaye şöyle diyor: 'Ed Sheeran, geçmişte Taylor Swift’in arkadaşlarıyla nasıl ilişki kurduğunu anladığında ağzını açık bıraktı ve HollywoodLife.com, Taylor’un Ed’in yorumlarına verdiği tepkiyi özellikle öğrendi. Yanıtı sizi şaşırtacak! ' Başka bir itiraf: Her zaman Dedikoducu Polis HollywoodLies bir şeyin 'özel olarak öğrenildiğini' söylediğinde gözlerini deviriyor.

Bu durumda, sözde 'kaynak' denen bir kişinin '27 yaşındaki Taylor Swift'in, kadrosundaki bazı arkadaşlarıyla ilişkisi olan 26 yaşındaki Ed Sheeran'a kesinlikle uygun olduğunu' söylediğini aktarıyor. Evet, çünkü gerçek bir kişi normal sohbette 'Taylor Swift, 27' ve 'Ed Sheeran, 26' derdi. Üçüncü itiraf: Her zaman Dedikoducu Polis HollywoodLies böyle açıkça üretilmiş alıntılar yayınladığında gülmek ve gözlerini devirmek.

Muhtemelen bu kurgusal 'kaynak' devam ediyor, 'Onların Ed gibi biriyle sonra rastgele bir adamla bağlantı kurmasını tercih edeceğini düşünüyor. Taylor kızgın değil ve hiçbir şekilde saygısızlık hissetmiyor. Ed'e saygı duyuyor ve bunu bir yetişkin gibi ele aldığına inanıyor. '

Ah, ama sadece kötü blog da bir yetişkin gibi davrandıysa ve 'özel şeyler' uydurmaya başvurmasaydı. HollywoodLies yanlış bir şekilde bildiğini iddia etti Swift’in Kanye West’in hastaneye kaldırılmasına tepkisi . HollywoodLies yanlış bir şekilde bildiğini iddia etti Swift'in Jennifer Lopez'le çıkan Drake'e tepkisi . Ve HollywoodLies de yanlış bir şekilde bildiğini iddia etti Swift’in Tom Hiddleston’ın Altın Küre galibiyetine tepkisi .

Bir model mi seziyorsun? Ama defalarca Dedikoducu Polis Swift'e yasal olarak yakın hiç kimsenin bu itibarsız çıkışla konuşmadığını doğruladı. Şimdi bir kez daha buradayız ve hiçbir şeyin değişmediğini ortaya çıkarabiliriz. Süperstarın Sheeran’ın yorumlarına tepkisi ne olursa olsun, kampındaki hiç kimse bunu HollywoodLife ile tartışmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.