Taylor Swift zorlamıyor Joe Alwyn Yanlış bir habere rağmen, son albümünün sözleriyle onunla evlenmek. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir. Durum böyle değil.

Göre Yaşam tarzı Swift'in aynı adlı yeni albümünde yer alan yeni şarkısı “Lover” ın sözleri, erkek arkadaşıyla koridorda yürümek istediğinin açık bir göstergesi. Swift, 'Seni üç yazdır sevdim tatlım, ama hepsini istiyorum' diyor. Çıkış ayrıca, 'Seninle kağıt yüzüklerle evlenirim' satırının, Alwyn'e doğrudan bir teklif mesajı olduğunu iddia ediyor.İddia edilen bir kaynak, çıkış noktasına Swift'in 'düğünleri için bir vizyon panosu oluşturduğunu' söylüyor. Bu serginin şarkıcının arzu ettiği düğün için klasik 'büyük beyaz elbise' ve 'kocaman bir pasta' gibi fikirlerden oluştuğu söyleniyor. Gazeteye göre şarkıcının planı, Londra'nın 'Joe’nun memleketi yakınlarındaki bir şatoda' bir tören düzenlemektir.

Şüpheli ihbarcı şunları ekliyor: 'Taylor’ın arkadaşlarının çoğu zaten evli ve kendi ailelerini kuruyor, bu da erkek arkadaşına diz çökmesi için baskı yapmasının ana nedenlerinden biri. 'Şans eseri, Joe hayatının geri kalanını Taylor'la geçirme niyetinde' diye ekliyor içeriden. 'Soruyu sormak için mükemmel anı bekliyor.'

Dedikoducu Polis çifte aşina olan ve bize hikayenin tamamen yanlış olduğunu söyleyen bir kaynağı kontrol etti. Gerçek şu ki, ilişkiler hakkında şarkılar söylemesiyle ünlü bir müzisyen hala ilişkiler hakkında şarkılar söylüyor. Makalenin atıfta bulunduğu ikinci şarkı 'Paper Rings', diğer şarkıcı-söz yazarı Jack Antonoff tarafından yazılmıştır. Swift'in bu sözlerin tek kaynağı olduğunu söylemek tam olarak doğru değil. Her şeye rağmen, bir pop şarkının sözlerinin tam anlamıyla alınması amaçlanmamıştır.

Unutulmamalıdır ki, Alwyn’in memleketi Kuzey Londra yakınlarındaki tek kale Londra Kulesi'dir ve aslında etkinlikler için kiralamak mümkündür. Sadece kraliyet düğünleri için kullanılabilen Windsor Kalesi dışında, bölgedeki diğer tüm kaleler ya sadece harabe ya da kalan iskelet - pek de ideal mekanlar değil. Swift neden 'vizyon panosu' nda Londra Kulesi'ni belirtmiyor? Çıkış, hikayesini oluşturmadan önce fazla araştırma yapma zahmetine girmedi.

Tabii ki, tabloid sıklıkla Swift’in ilişkisi hakkında kurgu yazar. Haziranda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Kardeş yayını, National Enquirer , haksız yere iddia ettiği için Swift ve Alwyn, 4 Temmuz'da bir düğün planlıyorlardı. . Star , başka bir kardeş çıkış, Nisan ayında yanlış bir makale yayınladı. Hızlı yarışan Katy Perry sunağa. Dedikoducu Polis pop yıldızı hakkında daha fazla yanlış söylenti hızla yaymaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.